Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem akar rám költeni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar rám költeni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem a pénzét akarom, de eddig majdnem minden randin én fizettem. Voltam olyan hülye és amikor fizetni akart, mondtam illemből hogy "jajj ne, majd fizetek én" arra zsebre is vágta a pénztárcáját és hagyta hogy én fizessek. A régi kalcsolatomban nem ehhez voltam szokva, de így minden zsebpénzem ráköltöm, ő pedig alig fizet néha valamit. A családjának nincs kocsija, tv-jük sincs szóval gondoltam nincs sok pénze a családjának, ami nem is baj, szívesen fizetek én, ha tudom hogy rászorul, de a srác csak márkás ruhákban jár, iPad, MacBook, iphone, minden..... Múltkor pedig rákérdeztem hogy hogy lehet hogy egy pizzáért sajnál kiadni 10 eurót, de ruhákat csak márkásakat vesz fel. Azt mondta hogy a márkás ruhák azért vannak, hogy valahogy kinézzen, de minek adjon ki egy pizzáért 10 eurót ha megkaphatja máshol olcsóbban. Ebben természetesen van valami, de pont ma beszélgettünk a pénzről és mondtam hogy vissza kell vegyek mert így nem marad pénzem a jogsira, mert most nagyon sokat költöttem(legtöbbször én fizettem magunknak a kaját) S ő mondta hogy igen, ő is. S mondtam neki hogy de ő nem fizetett annyiszor mint én. Én minden hétvégén elpalltam 40 eurót. S mondta hogy ő másra fizetett. Nekem ez nagyon szarul esett, merthogy magának veszi a sok hülyeséget, de engem nem akart elvinni egy normális pizzázóba 10-15 euróért, ezért valami digi -dugi helyen ettünk valami araboknál. Ami mondom, nem zavarna ha tudnám hogy tényleg nincs amiből vahy rászorul vagy valami. De pár hónapja két cipőt is rendelt magának. Az tény hogy a családja nem áll jól pénzügyileg valószínű. Az anyját kirúgták mert betegség miatt nem tud dolgozni, az apját elütötték tavaly. 3 gyermek van, mindegyik iskolába jár, az is sokba kerül ha a kiadásokat nézzük, de akkor nem értem hogy miért ez márkamánia. Amúgy tényleg jól bánik velem, pl nem hagyja hogy bekössem a cipőm, beköti nekem vagy viszi a táskám hogy én ne kelljen nehéz emeljek és ilyenek, de azért mégis ez a dolog egy kicsit zavar.
márc. 20. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást!
márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lapátra vele!
márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

“Voltam olyan hülye és amikor fizetni akart, mondtam illemből hogy "jajj ne, majd fizetek én" arra zsebre is vágta a pénztárcáját és hagyta hogy én fizessek. ”


Ne haragudj, de tanulj meg magabiztos, önérzetes nővé válni.


Ez megalázó. Tudok milyen nők fizettek a férfiaknak?


Ez meg egy “selyemfiú”, akinek annyi tartása sincs, hogy a barátnőjétől nem fogadja el?


Legfeljebb egyszer, de a következő alkalommal ő fizeti a te fogyasztásodat is.


A többi figyelmessége ezzel nem függ össze. Nem jár fizetség. Az alap.


Akinilyen könnyen lelejmolja a barátnőjét, az parazita jellem.


Az nem kerül pénzébe, hogy figyelmes, udvarias.


De te fizetsz érte?!

márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez tetszik. Van a srácban némi rákendról.
márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát annó, ha én fizettem a kaját, akkor a párom a benzint vagy a szállást. A kaját sem akarta hagyni, de nekem szarul esett, hogy mindent ő fizessen, mégha sokkal jobban is keresett nálam. Ilyen sz.revő pasival nem foglalkoznék hosszútávon az tuti.
márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez valami troll kérdés, vagy tényleg léteznek ennyire ostoba, kretén emberek?
márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi a faxnak vagy vele?
márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyikőtöknek sincs ki a 4 kereke..
márc. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ettől jobb ha menekülsz :D
márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj el dolgozni
márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!