Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » LÁNYOK!! mennyire lenne gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK!! mennyire lenne gáz összejönni alacsonyabb fiúval??

Figyelt kérdés

márc. 20. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire. Ne mások véleménye alapján dötsd el, hogy kivel akarsz járni, mert semmi közük hozzá. A te életed
márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem lenne semennyire sem.
márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tudok nálam alacsonyabb pasival járni. Próbáltam, de nem ment. LEnézni egy pasira, ne már. Még egy vékony csajnál hagyján, de én nagydarab vagyok. Nem mások véleménye érdekel, hanem egy zsebplüssel egyszerűen nem érzem jól magam.
márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz, ha amúgy jól kijöttök.
márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Semennyire.

Volt 6 centivel alacsonyabb pasim, semmi gond nem volt ebből.


Mondjuk ha hozzá 15 centis tűsarkúban jársz akkor érdekesen néztek ki együtt.

márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem egy hobbittal jössz össze akkor mindegy szerintem.
márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Az első szerelmem 2 cm-rel volt nálam alacsonyabb, de engem már ez is zavart, ha házon kívül együtt jelentunk meg valahol.


Van akit zavar, van akit nem de senkinek semmi köze hozzá.


A mostani szerelmem 198 cm, tehát most az ellenkezője van. (én 174 vagyok). De kétségtelen, hogy ezt az érzést sokkal jobban szeretem.

márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, persze van egy határ. Szerintem 10 cm mínusz-plusz különbségig még oké, de azon felül...nagyon max magasságba lehet több. Mert igen, lányként lenézni a fiúra.
márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Hidd el, az égvilágon senkit nem fog érdekelni.
márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezném gáznak.
márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!