Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire problémás, ha ráküldö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire problémás, ha ráküldök egy magánnyomozót barátnőmre, akivel távkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon furán viselkedik mostanában, és nincs közös ismerős abban a városban, ahol lakik... Szóval úgy gondoltam, ráküldök egy magánnyomozót, hogy nézzen utána, hogy miújság. Ez problémás, vagy belefér?
márc. 28. 00:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Én a csaj helyében rég kirugtalak volna. Nem a tulajdonod, nem köt ossze jogilag semmi, azt csinál, amit akar.
márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerül benned ilyesmi, nincs bizalom akkor az egészet megette a fene. Az ilyen kapcsolatot nem érdemes folytatni.
márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tini parkapcsolat ez? Apadek fizetnek a magannyomozot?
márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
mi a faxnak vagy vele, ha nem őszinte?
márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%
megcsal az fix... ra tennek 100 ezret.
márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Persze,kovettesd 0-24-ben. Videofelveteleket kerj,hogy biztos ne hazudozzon a nyomozo. Meg is mondhatnad neki,h elve asod el,ha megcsal. Tudod,csakis az izgalom kedveert. Biztos tetszik majd neki. Azer kozold mar vele a hatarokat,h legyen eselye elve maradni.
márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A magánnyomozóra állíts rá még egy magánnyomozót, úgy a tuti.
márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem okés. Ha nem akar téged, akkor nem akar.

Ha megcsal, ez van. Szerezz egy normális lányt, és legfőképpen te is kezdj el normálisabb lenni.

Ha nem tudtok normálisan őszintén beszélgetni a problémáitokról az már régen rossz, hagyd inkább.

márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 LeviAckerman11 ***** válasza:

Én a helyedben már nem is lettem volna a lánnyal, mert nem őszinte. Tudod, hogy nem őszinte, akkor minek folytatod vele a kapcsolatot és miért teszed még rosszabbra a dolgokat (magánnyomozóval) ?

Inkább szakíts vele, minthogy tényleg megtedd ezt a drága értelmetlen hülyeséget...

márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 xp ali ***** válasza:
Hát ez már régen rossz, akár megcsal, akár nem. De ha sok pénzzel tartozik, akkor megértelek. Egyébként szakíts vele és ennyi.
ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!