Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzek több önbizalm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek több önbizalmat egy távkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már közel 1 éve vagyok távkapcsolatban. Barátommal angolul beszélünk. Sokszor nem merek közösségben vele beszélni (hívásban), mert félek, hogy emiatt mások megítélnek, furcsának tartanának, stb. Ő sajnos úgy érzi, hogy nem merem őt felvállalni (ami teljesen logikus szerintem), holott csak rettegek mások előtt angolul beszélni, főleg olyan helyeken, ahol sok ember van.

jan. 10. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Hogy nem mersz társaságban angolul beszélni, az nem furcsa. Hogy azt hiszed, kapcsolatban vagy, az viszont furcsa.
jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
A távkapcsolat alapból kapcsolatgyilkos.
jan. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Itt sok a gond...

Nem is értem, társaságban miért kell hívásozni... Nem igazából morális, s ha azt tartpd, akkor problem solved, de ott marad, hogy szembenézz az önmagad önbizalmi gondjaival...

jan. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
De miért félsz mások előtt angolul beszélni? Ha egy sráccal ilyen szinten tudsz kommunikálni, az azt jelenti, hogy rohadt jó az angolod. Viszont az való igaz, hogy ez így nem kapcsolat.
jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Át tudom érezni a helyzeted, kolis vagyok egyetemen és amikor a szobatársam bent van, nem érzem komfortosnak a pl mindenféle becézést angolul vagy azt mondani mennyire szeretem. Viszont ha minden egyes nap bent lenne akkor nem zavartatnám magam vele, mert szeretem a párom és nem fogom visszafogni magam amiatt, mert valamihez még nem vagyok hozzászokva. Miért társaságban kéne neked hívásoznod vele? Amikor másokkal vagy, azokkal az emberekkel foglalkozol, a pároddal meg beszélsz addig üzenetben, amikor meg van időd egyedül, akkor hívásoztok. Kezd el szép lassan elnyomni a gátlásaidat, először beszélj a pároddal angolul pl a legjobb barátod jelenlétében, aztán más barátaid jelenlétében is, szépen lassan fokozatosan, aztán majd hozzászoksz, hogy mások előtt is beszélsz angolul. Akik meg azt mondják, hogy ez nem kapcsolat, valószínűleg még nem volt olyanban részük, amikor két fél igen távolról, teljesen szeretik egymást. Én a kapcsolatomat sokkal erősebbnek érzem, mint az ezelőttiek 90%át. Mióta vagytok együtt és hova valósi a párod?
jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!