Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a teendo ilyenkor? Meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendo ilyenkor? Meg lehet oldani vagy legyen vege?

Figyelt kérdés
Mar nem vonzodom a paromhoz (pedig csak fel eve vagyunk egyutt) Mar sok vonasa idegesit es csak azert toltok vele idot hogy ne boruljon ki teljesen. Pedig mar a kozos programokat se elvezem, se amikor hozzam er.
ápr. 5. 08:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen azelott is ugy csinaltam es annyi valaszt kaptam hogy ne csinald mar
ápr. 5. 11:48
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#11

Hat megmondod, hogy de csinalom, ez van sajnos. "Maradjunk baratok" "Nem a te hibad"


A masik opcio, hogy maradsz a langyos f_sban, megvarod amig jon egy masik csavo az eletedbe, aztan akar meg felre is lepsz, utana borul a bili es szakitotok. Ez sajna tipikus lany viselkedes. Nem azert, en is no vagyok, fiatalon en is megtettem,de csak egyszer - abbol egy eletre megtanultam, hogy olyan ocsmanyul nem akarom erezni magam tobbe es nem akarok egy sz_r ember lenni. Bar en nem undorodtam az akkori pasimtol, csak untam az egeszet. Hidd el, jobb egyenesnek lenni.

ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
En sajnos nem vagyok az a felrepos fajta, az elozo kapcsolataimban is maradtam mikor rossz volt, nem leptem felre soha
ápr. 5. 12:04
 14/19 anonim ***** válasza:
Az nem sajnos, hogy nem lepsz felre, az a sajnos, hogy maradsz, ha rossz. Mi lenne, ha most nem tenned?
ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Csak aztan ha egyedul marad az ember visszasir sokmindent meg akkor is ha nem volt jo neki a kapcsolatban
ápr. 5. 12:11
 16/19 anonim ***** válasza:
89%

Hat figyelj, akkor maradj. Jo is kapcsolatfuggonek lenni. (Nem.)

Majd 40 felett, csupa ilyen langyos f_s, meg majd esteleg bantalmazo kapcsolat utan te is rajossz, hogy ezzel elqrtad az eleted. Van ilyen. De meg mennyi.

ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Túl hamar mész bele kapcsolatokba és rosszul is választasz. Minek kapcsolatban lenni? Csak azért, hogy elmondhatsd, hogy van valakid?


Tipik kapcsolatfüggő vagy, lehet ám kapcsolat nélkül is élni.

ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, evek ota nem volt senkim. Es en nagyon szeretek meg ellenek egyedul csak lehet neha hianyolnam a jo dolgokat es azthiszem rosszul dontottem
ápr. 5. 13:33
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Amennyiben visszatart téged mond meg neki, hogy ennyi, nincs tovább és a kapcsolatnak vége van, mert te már nem érzed jól magad a kapcsolatban. Ha nem tetszik neki akkor lehet menni a rendőrségre zaklatás, fenyegetőzés és az egyebek miatt amivel bepróbálkozik, hogy visszatartson, DE ezt ne hagyd neki és tegyétek meg a szügséges jogi dolgokat a te, a csalátod és barátaid biztonsága miatt ha nem hagy téged elmenni teljesen.


Üdv

3-as

ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!