Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tegyek, ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek egy fiúval lassan 1,5 éve. Az első 9 hónap egy álom volt, de aztán elkezdődött az iskola. Ő az érettségire készül jelenleg, így korlátozott mennyiségű ideje van. Megváltozott a prioritása, így a párkapcsolatba fektetett energiája is. Voltunk azért randizni, de nagyon ritkásan. Egyre kevesebb bókot kaptam, aztán egyszercsak elég sokat, majd megint keveset. Egyre többet veszekedtünk, aztán állítása szerint neki így tökéletesen jó a kapcsolat, neki sincs szüksége különféle gesztusokra, mert nem ezt keresi egy kapcsolatban. Mondta, ha ugy erzem, hogy ez nekem kevés elenged, nem akar nekem rosszat.


Itt az a legnagyobb problémám, hogy ő egy olyan ember, akivel egy életet le tudnék élni, mert nagyon jól el lehet vele beszélgetni, segítőkész, kedves stb.

Csak én néha úgy érzem, hogy nekem ez kevés, és még annyi lehetosegem van, mert nagyon fiatalok vagyunk mindketten.

Nektek mi a véleményetek?



ápr. 5. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jelezd neki a problémádad és beszéljétek meg, hogy hogyan és milyen irányba történjen változás, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

Ha ez nem megy/működik akkor egy barátságos szakítás

ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Lassuk be, keves tiniszerelembol lesz eletreszolo/sokevtizedes kapcsolat. En 1 ilyet ismerek (40+ evesek most, hazassag, 3 gyerek)

Ha gondolod, vard meg, erettsegi utan milyen lesz, hatha tenyleg csak sokat tanul most. Az is lehet, hogy mar most felremegy es az alkalmankent hirtelen megint sok bok a buntudatbol jon. Az, hogy tobbet veszekedtek, az meg onmagaban egy nem jo jel.

ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megcsalásról nincs szó, nagyon egy őszinte és tisztességes emberről van szó. Ha történt volna bármi, arról már tudnék.
ápr. 5. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy várd meg az érettségi végét. Ha utána minden visszaáll, akkor szerencsére csak átmeneti volt a gond.
ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Oh, edesem... hogy hanyszor hallottam ezt...


De ha nem igy van, akkor se tunsz boldognak a leirtak alapjan. Kivarod az erettsegi utant hatha valtozik, vagy tipli most.

ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez az érettségi után dolog szerintem értelmetlenség. Szeptembertől ott az egyetem, ott megint kétesélyes, hogy mennyi tanulást kell belefektetnie.

vagy képesek vagytok most kompromisszumokra (te is!), vagy nem érdemes húzni a dolgot.

ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg ez a legnagyobb problémám:

"Mondta, ha ugy erzem, hogy ez nekem kevés elenged, nem akar nekem rosszat."

Ilyet akkor mondunk ha finoman ki akarjuk dobni a másikat..

Sajnálom. De várd meg az érettségi végét, ne nekem legyen igazam..

ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
55%
Ez a srác elfogad, de nem szeret vagy ragaszkodik hozzád. Te egy életet rá szánnál, de ő csak kitölti veled az időt, amíg nem talál jobbat. Sajnálom.
ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!