Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek vonzódhat máshoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzódhat máshoz is a barátnőjén kívül?

Figyelt kérdés

Ha egy srácnak van egy szinte mindenki szerint csúnya barátnője, akit nagyon nagyon szeret, találhat vonzónak mondjuk az ismerősi köréből szép, feltűnő lányokat vonzónak?

Vagy tényleg létezik olyan fiú, akinek csak a barátnője létezik?


18/l



ápr. 5. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Igen, létezik de ritka. Valószínűleg csak nem mutatja.

16/F

ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Vagyunk páran fiúk akiknek csak a barátnőnk tetszik (ha van) és más nem.

Viszont van olyan is, hogy más is bejön egy picit vagy rövid ideig, DE a barátnőnket tartjuk a legszebbnek és Ő tetszik a legjobban.


17/F

ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
15 éve vagyok párkapcsolatban, teljesen hűségesen, sosem hagynám el, és szép a párom, de attól még vonzónak találhatok mást is.
ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Azt szoktam mondani, hogy ez nem attól szerelem, mert nincs másik nő számomra, hanem mert más nőket is észreveszek, de mégis csak vele szeretnék lenni...
ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hallottad már hogy hűséget fogadtam nem vakságot

Na kb itt is a helyzet attól hogy vonzónak lát valaki egy másik nőt/férfit az nem jelenti azt hogy lépni fog ezügyben

Mert a "mindenki szerint csúnya" lány lelkileg vagy testileg(ne legyünk álszentek) meg ad neki valamit amit mástól nem kap meg

Ja és még valami mivel van barátja a csúnya lánynak mégsem mindenki szerint az

ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Nem is kell csúnyának lennie a barátnőjének. Nekem volt már nagyon szép barátnőm és mellette volt, hogy mást is megkívántam. Nem csaltam meg, de attól még pénisz feláll arra, ami szép.
ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindenki szemügyre veszi az ellenkező nem kiemelkedő egyedeit, függetlenül attól, hogy van-e kapcsolata.
ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen általános dolog, mivel senki nem vak(jó esetben). De attól hogy megnézel másokat az még nem jelent semmit.
ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi ez a kérdés?? :D
ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes egy kérdés az biztos

De szerintem mindenki megnéz sok fajta embert de mégis a párja a különleges számára

Én legalábbis így gondolom

ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!