Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szeret még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt, és hát ő egy elég nehéz eset. Ő olyan természet, hogy gyorsan felbaszodik mindenen. És olyankor nem lehet hozzá szólni, se semmi.

Sokat veszekszünk, nem tudok vele nagyon semmit megbeszélni, mert ami neki nem tetszik akkor felbaszodik rám, és folyton azt vágja a fejemhez, hogy nem érdeklem. (Azt mondja , hogy ilyen a természete amikor mérges)

Sajnos én ezt nem tudom elhinni, hogyha szeretsz valakit akkor nem tudnál vele így banni.

Én úgy érzem, hogy ő nem szeret engem, rá kérdeztem már, de mindig az a válasza, hogy szeret..

De csak akkor ilyen velem, amikor mérges


Szerintetek?



#Adjatok tanácsot🥲
ápr. 9. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum képtelen a srác, nem is értem ilyeneknek miért van nője, téged sem értelek, hogy egy debillel miért vagy együtt.
ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez csak egy rohadt jó kifogás neki. Ha valamit nem akar megbeszélni, "felhúzza magát" és ezzel ki is kerüli a helyzetet.
ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert amúgy meg kimutassa az érzéseit, meg szeretem azért vagyok a együtt vele
ápr. 9. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó nekem végem :D

Csinálj akkor amit akarsz!

ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Csak emellett nem lehet vele megbeszélni a negatívumokat...
ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Hasonló vagyok mint a barátod, bár nálunk én vagyok a 3. generációs "idegbeteg". Könnyen "felbaszódok mindenen", emiatt a csajok elkerülnek. Jó lehet a pasidnak, hogy így is van barátnője. Én, ha ideges leszek és leordítok valakit mindig bocsánatot kérek, mert lekiismeret furdalásom lesz ha nem teszem. Tőled szokott bocsánatot kérni?
ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6-os válaszoló

Szokott bocsánatot kérni, csak ritkán..

ápr. 10. 01:08
 8/8 anonim ***** válasza:
:/
ápr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!