Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az kapcsolatnak számít-e,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kapcsolatnak számít-e,hogy valakivel 18órát együtt voltam???

Figyelt kérdés

ápr. 9. 20:08
 1/7 Nikixx0 ***** válasza:
100%
Valószínű igen, ha együtt voltatok😊
ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Elvileg igen, de gyakorlatilag nem igazán...
ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Futó kapcsolatnak. Alkalmi kapcsolatnak.
ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát...
ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimondtátok, hogy együtt vagytok, aztán 18 óra után vége lett, akkor technikailag igen, kapcsolatban voltál.
ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő. Sokat számít, hogy kivel, milyen körülmények között, és mit csináltatok.

Pl. két szélsőség: Én egy idegennel beragadtam a liftbe 24 órára, de egymáshoz se szóltunk. Vagy: Este találkoztam egy csodaszép nővel, és egész éjszaka koitáltunk.

ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te azt is kapcsolatnak számítod, hogy együtt ültél vele a rendőrségi fogdában, vagy egy buszon utaztál vele Franiaországig, vagy felment a lakásodra és 18 ott órát kártyáztatok, akkor igen! Precízebben fogalmazhatnál, mivel töltötted ezt a 18 órát, ha a mi véleményünkre vagy kíváncsi.
ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!