Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátomnak mi a fészkes fene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak mi a fészkes fene baja van?????

Figyelt kérdés

Barátommal most beszéltem 5 perce kb. miközben tanultam, elmondtam naki, hogy a szomszédomban lévő srác tegnap felkeltett (anyu kérésére), mert amúgy elaludtam volna. Erre ő elkezdi, hogy tuti ott volt nálam volt éjszaka meg stb... Én a sráccal (szomszéd sráccal) kifejezetten jóba vagyok, hisz ismerem 2 éves korom óta. Meg azt is elmondtam, neki, hogy megadtuk egymásnak a teloszámunkat, mert inkább átváltunk sms-be a sráccal, h ne fogyjon a mobilnetünk. (korlátlan a telefonszámunk) Erre mondja, hogy akkor be is irhatom, hogy SZERELMEM vagy ÉLETEM ötszáz millió szívvel.


Most őszintén, ez beteg? Mert nem tudom, hogy mi a fészkes jó édesanyám baja van!



#idiotaabaratomsegitseg
ápr. 10. 16:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
54%

Hát "őszintén" ezzel nekem is gondom lenne.

Én ott lakok a picsába valahol, és akkor aludjak nyugodtan úgy hogy a szomszéd srác (aki nyilván egy idős a barátnőmmel és a barátnőm bírja is) ott nyomul xd

Nagyon jó hogy neked ilyen csoda fiú barátaid vannak, de elkéne dönteni hogy mit helyezel előtérbe. Tudod az emberek általában megértik hogyha valakinek kapcsolata van és nem beszélgetnek orrba szájba, főleg nem este.

ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy is este mi a fa*ért keltett fel?
ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Reggel keltett fel, mert suliba kellett mennem és pont indult a srác suliba és anyum hívta, hogy keltsen fel. (anyum már nem volt otthon) És a sráccal mi ugye egy suliba járunk, így megvárta míg felöltözöm meg ilyenek.
ápr. 10. 16:59
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
A barátod féltékeny
ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
37%
3# egyre jobb, segíteni nem akart felöltözni?
ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
#5 nem? Van barátnője a srácnak, csak együtt járunk suliba. Meg együtt lógunk.
ápr. 10. 17:06
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még mindig nem tiszta, miért ő keltett. Nincs ébresztő?


Amúgy nyilván féltékeny, ami helyzettől függően lehet túlreagálás vagy jogos. Nekem lány a legjobb barátom (evidensen: fiúként) és elég szoros, testvér-szerű kapcsolatunk van, ami okozott már gondokat (főleg nála). Ezt csak azért írom le, mert megértem a srácot, még akkor is ha nincs mitől félnie. Az, hogy te tudod, hogy nincs mitől félnie, nem azt jelenti, hogy neki ezt realisztikusan fel kéne tudnia fogni.Főleg tiniként... Van amikor az egyik fél sem hibás.

ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
19%
6 ez a baj kiscica
ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%
a srác az ébresztő, utána már az altató is, utána meg a beakasztó
ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#7 volt ébresztő csak egy kicsi aggresszív voltam és földhöz vágtam.


#8 nem vagyok kiscica, köszi


#9 ébresztő egyszer volt, altató akkor amikor nem tudok aludni :D

ápr. 10. 17:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!