Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátomnak mi a fészkes fene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak mi a fészkes fene baja van?????

Figyelt kérdés

Barátommal most beszéltem 5 perce kb. miközben tanultam, elmondtam naki, hogy a szomszédomban lévő srác tegnap felkeltett (anyu kérésére), mert amúgy elaludtam volna. Erre ő elkezdi, hogy tuti ott volt nálam volt éjszaka meg stb... Én a sráccal (szomszéd sráccal) kifejezetten jóba vagyok, hisz ismerem 2 éves korom óta. Meg azt is elmondtam, neki, hogy megadtuk egymásnak a teloszámunkat, mert inkább átváltunk sms-be a sráccal, h ne fogyjon a mobilnetünk. (korlátlan a telefonszámunk) Erre mondja, hogy akkor be is irhatom, hogy SZERELMEM vagy ÉLETEM ötszáz millió szívvel.


Most őszintén, ez beteg? Mert nem tudom, hogy mi a fészkes jó édesanyám baja van!



#idiotaabaratomsegitseg
ápr. 10. 16:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
96%

Kerdező te sötétebb vagy mit az éjszaka.

Az a minimum hogy kiakadt emiatt a palid. Örülj hogy nem vágott ki mint macskát, azt érdemelnéd.

Nehogy már még neked áljon feljebb, hogy egy csávó kelteget meg smsezgettek és ezt szóvá teszi a pasid. Hát egy vicc vagy baszki. 😅

Jól kérdezték az előttem szólók, neked mi a franc bajod van?

ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
96%
Remelem a pasidat is keltegeti mindennap egy csaj...
ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Na akkor tisztázzunk itt egy két dolgot.


1. Nem vagyok ribizli

2. Nem is az, hogy elaltat hanem mondja, hogy takarodjak aludni mert ha nem akkor beköp ha puskázok órán.

3. Kedves #22 igen keltegeti mindennap egy csaj a baratomat, még hozzá kettő is, én meg az anyja.

4. Miért csak rá féltékeny? Egy csomó ilyen haverom van és mégis csak ő érdekli.

5. Nekem mi a franc bajom van? Ő félténykedik miközben ő csalt meg fél éve.

ápr. 10. 18:39
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt és vele maradtál?
ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Igen, vele maradtam. Eltudtam fogadni.
ápr. 10. 18:44
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Több itt a fordulat, mint egy spanyol szappanoperában:D


#23

4.: Ezt tőle kérdezd meg, mi nem fogunk tudni válaszolni.

5.: Azok, az emberek, akik megcsalnak valakit, nagyobb eséllyel fognak gyanakodni is. Aki képes megcsalni a párját, könnyebben hiszi el a másikről, hogy ő is képes lenne rá.

ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy mi a fészkes fenéért kellett neki ezt elmondani... Miért? Miért érezted szükségét annak, hogy erről tudjon?
ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a párod erőteljesen túlreagálta az egészet, ha tényleg az történt amit leírtál.

Illetve érdemes lenne odafigyelned a párodra és beszélned vele erről, hogy ez azért erőteljesen sok, mert ez egyáltalán nem normális dolog.

ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mit gondoljak, egyik pillanatról a másikba csap át a történet. De szerintem benned is van valami nagy defekt, hogy ilyeneket csinálsz.
ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
100%
Fölhívtad, és azzal kezdted, hogy "Szia, ma a szomszéd srác keltett fel..."?
ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!