Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeret már vagy csak feladta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már vagy csak feladta?

Figyelt kérdés
sajnos nem vagyok beszédes tipus és ez üzenetben főleg megmutatkozik. 10/8 alkalommal ő kezdemenyezett beszélgetést irasban, és ha en irtam neki o perceken belul vagy egybol valaszolt viszont en csak fel orankent. Viszont már második napja semmi temat nem hoz fel, es csak 2-3 orankent ir vissza
ápr. 15. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, te vagy a lány...


Milyen jellegű a mostani kapcsolatotok, ill mi volt eddig?

ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem ér annyit hogy örökké fussanak utána. Gondolom besokallt a srác, mert nem érezte hogy kölcsönös az érdeklődés.
ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Akkor változtass, én se vagyok beszédes sőt utálom néha ha valamit mondanom kell olyannak akit nem kedvelek vagy közömbös számomra, de ha valakit kedvelek vagy aranyosnak tartom a személyiségét nem jelent problémát beszélgetni vele.


Ne várd el, hogy mindig ő találjon ki mindent. Egy kapcsolat 2 emberen múlik ha ő probálkozik te meg így viselkedsz ahogy leírtad ne csodálkozz, hogy elege lesz a sok probálkozásból amit te figyelembe se veszel vagy nem teszed meg érte ugyan ezt...

Beszéltem már néhány pasival aki jófejnek tűnt, még mintha érdekeltem is volna de ha beszélgetünk valamiről ő meg félóránként válaszolna hát nekem nem lenne türelmem és az érdeklődésem is elveszíteném.

ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Na látod ilyen az amikor valaki segghülye a beszélgetésekhez mert nincsen semmi értéke vagy tartalma a puszta létezésen kívül. Az meg már csak ráadás, hogy ennyire rá vagytok buzulva a telefonra és ezen rugóztok ki mikor ír vissza.


Valamit kezdj magaddal, nézzél olyan műsorokat vagy kövess olyan tartalmakat amik hozzáadnak valamit a tudásodhoz és olyan emberekkel vegyülj akiktől tanulhatsz valamit!

ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megunta, hogy mindig ő kezdeményez, meg hogy ezer évig váratod.
ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
viszont tegnap elkezdtem en temakat feldobni, es ugyanugy ritkan ir vissza de min. fel ora mulva
ápr. 16. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tükröt mutat neked. Azt kapsz amit adsz. Attól méghogy a sok rossz után tettél egy jó lépést még nem fog csoda történni
ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Válaszolóval is egyet értek, hiába nyersen írta de igaz... a többieknek is igaza van.
ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!