Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan segítsek a barátnőmnek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek? Jó neki így?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 6 hónapja vagyunk együtt. Jól megvagyunk, keveset vitatkozunk, gyakran programozunk. Én az évfolyamban a “nagy” baráti társaság tagja vagyok és központi meghatározóbb ember. A barátnőm még előttem volt benne ebben a körben elég rövid ideig viszont mára egyetlen barátnője maradt aki pedig rosszindulatú. Gyakran szid engem is ok nélkül. A baratnőmet ez zavarja és meg szeretné szakítani vele a kapcsolatot. Én mindig kérem hogy beszéljék meg mert nem szeretném hogy egyedül maradjon. Így csak velem tud beszélgetni őszintén aki korabeli és szeretném ha nem lenne egyedül egy esetleges vita esetén. Szerintetek mit tanácsoljak neki? Hogy segíthetnék?
ápr. 15. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek tart fenn a barátnőd baráti kapcsolatot egy rosszindulatú személlyel? És mért kéne a rosszindulatúval megbeszélni? A barátnőd majd talál magának normális barátokat, neked nem kell ráülnöd.
ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "barátokat" el kell takarítani az életből, nem beszélni velük.
ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Ne avatkozz bele.


Aki rosszindulatú, azt ejteni kell. Lehet te csak a nyüzsiben érzed jól magad, minden emberrel elvagy, mert kicsit kapcsolatfüggő vagy, imádod, ha felnéznek rád és fürdesz a közönség "fényében", de a csajod nem szereti. Ha ilyen kavarós pitshábal ismerkedek meg, én se tartom meg, minél előbb leépítem. Ez így normális, tudod?

ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!