Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem kellett volna ezek után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna ezek után együtt maradni vele ?

Figyelt kérdés

Már nagyon régi sztori, és tudom hülye vagyok hogy ilyeneken gondolkozok..

1 éve vagyunk együtt. Előtte 3-4 hónapig ismerkedtünk. Mikor kb 2 hónapja voltunk együtt rajta kaptam hogy egy lánnyal akart találkozni, de nekem ezt nem mondta meg, lehet később megmondta volna , csak én hamar rajta kaptam. A lány azóta levan tiltva, találkozni nem találkoztak.

És azon gondolkoztam hogy ezeke után inkább el kellett volna hagynom? Igaz azóta sokkal komolyabb a kapcsolat, és ilyen azóta nem volt. Ti mit tettetek volna? Helyes döntés volt vele együtt maradni?



ápr. 18. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most jön az, hogy mennyire ismered?

Ha ismered, akkor neked kell erre tudni a választ - sokkal jobban, mint bárki másnak.

Ha viszont nem ismered, akkor így 1 év után talán ideje lenne ismerkedni vele. Menjetek el valahova kirándulni, vagy nyaralni, lakva ismeri meg egymást az ember.

ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem
ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azóta nem volt ilyen, vagy azóta nem bukott le??
ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát nagyon nem.
ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy nem tudod, hogy szereted-e vagy nem. Én viszont tudom, hogy nem, mert különben nem gondolkoznál ilyeneken.
ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ő lesz a férjed.
ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!