Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez jelent valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit vagy semmit?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemreg szakitottam a baratnommel kozel 1 honapja ugy valtunk el hogy mindenhonnan le vagyok tiltva de kb ugy 2 hete volt egy ilyen randi szeruseg ahova el mentunk 2-en, es most a napokba neztem hogy vissza tiltott szerintettek jelent valamit?

ápr. 22. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Hogy mentetek el randizni, hogy le voltál tiltva és nem tudtatok beszélni?

Egyébként amennyi tiltogatás zajlik mostanában, nem hinném, hogy lenne bármilyen speciális jelentése.

ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat, igazabol a baratnoje megbeszelt egy talalkozot es en mentem o helyette, aztan el mentunk 2-en, en is arra gondolok semmi jelentese, csak igy nem ertem akkor miert tiltott vissza
ápr. 22. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Semmit nem jelent (szerintem).
ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
81%
A túl sok tiltás azt jelenti, hogy forr a vére irántad 😂
ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha letilt és felold utána az arra utal, hogy szeretné, ha ráírnál, ez egy jel. Máskülönben miért oldana fel?
tegnapelőtt 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!