Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 4 hónapja vagyunk együtt és én szeretem őt, ő meg engem méginkább, de kezdem úgy érezni, hogy a szikra nincs meg köztünk...

Keveset beszél az érzéseiről, én meg úgy érzem minden szavammal megbántom, ha valami olyant mondok el neki, amin szeretném ha változtatna.

Suliban szintén keveset beszélünk, és ha beszélünk is általában általános témákról...

4hónap alatt a fejrepusziig, a kézfogásig és az ölelésig jutottunk el, ami nekem kicsit lassú tempó.

Szerintetek mit tegyek?



ápr. 30. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy szeret-e, lehet, hogy ő máshogy értékeli a dolgokat, csak ilyen ember. Nem mindenki egyforma.
máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ha felteszed a kérdést.. akkor te már szakítani akarsz.
máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!