Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakitsak vele ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele ha szeretem, de muszáj?

Figyelt kérdés
mindenben le akar korlátozni es azt hiszi ha kapcsolatban vagyunk a masikon kívül nem lehet masik elfoglaltsag, nem csinálhatok semmit amihez kedvem van, a baratnoimet is megvalogatja, azt hiszi hogy mindent fel kell dobnom miatta. Es mar 8 honapja ez megy
márc. 27. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki, hogy vagy a kontrollmánia marad neki, vagy te. Választhat.
márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ördögöt szeretsz egy agresszív, bántalmazó állaton? Te nem tudod, mit jelent az, hogy szeretni? Hogyhogy hogy szakítsál? Úgy, hogy nem találkozol vele többet. A kérdést se értem. Mégis hogy kéne szakítani? És magyarázkodni se kezdj, mert akkor a földbe tapos csizmával.
márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem találsz ennél jobbat? Bár tudom a választ... nem is akarsz...
márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért kell tudni hogy hol a határ. Bármennyire is féltékeny & domináns.
márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!