Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon magam alatt vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magam alatt vagyok, szakítsak vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már több mint 8 hónapja együtt vagyok egy lánnyal, szeretem imádom, csak az utóbbi időbe megváltozott. Most jutottam el arra a pontra hogy időt kérjek hogy átgondoljam hogy hogyan tovabb. Sajnos 2 külön városban élünk és nem 5 km-re vagyunk egymástól. Az történt, hogy mehbeszéltük, hogy eljön és ittalszik nálunk mert lesznek koncertek programok, mozi. Már csináltunk ilyet jó is volt. Viszont most azt mondta hogy ha nem tetszik az hogy én megyek oda, vagy ő jön ide 1 napra, megnézünk egy mozit és megy vissza a másik, akkor nyugodtan szakítsak meg hogy őt nem fogaj érdekelni. Tudom hogy kurvára érdekeni fogja. Azzal jött most is, hogy nagyon sok a tanulni valója, otthogy is cseszegetik meg kihasználják. A múltkor le is cseszte az anyja hogy miért mondta le a talit a tanulnivalója miatt. Hát most is azt mondta hogy ő szívesen eljön még akkor is ha kevesebbet vagyunk együtt. És olyat is mondott hogy neki van hogy túl sok a tali, egyðbkènt 2-3 hetente talizunk.

Én nem tudom felfogni hogy ha szeret akkor miért sok neki a 2-3 hét. És nem tudom hogy mit csináljak, engem törtek már össze nem 1x és nem 1 féle módon, és én nem akarom neki ezt a fájdalmat, ellenben magamnak se akarok rosszat hogy húzom a saját időmet és energiámat stb.

Nagyon padlón vagyok és tehetetlen.

Nagyon kérlek, segítsetek nekem hogy mégis melyik út a jó, privátban is nyugodtan írjatok, de én valahogy kezdem feladni a dolgot.


A válaszolóknak meg előre is nagyon nagyon köszönöm!



2023. ápr. 24. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Én háromszor próbáltam távkapcsolatot és mindig szenvedés volt az én oldalamról, mert hozzád hasonlóan én többször szerettem volna találkozni, a lányok meg elvoltak nélkülem is. A harmadik próbálkozás után megígértem magamnak, hogy teljesen mindegy, hogy mennyire tetszik egy lány, ha nem ugyanabban a városban lakunk, akkor nem jövök össze vele.


Az alapján amit írsz, én úgy gondolom, hogy a lány nem szerelmes beléd. Ha az lenne, akkor te lennél neki az első és legfontosabb dolog.


Távkapcsolatban csak azok tudnak létezni hosszútávon, akik nem szerelmesek és csak szexelni járnak össze néha. Ha bármelyik oldalról van szerelem, akkor az a fél mindenképp szenvedni fog.

2023. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolat...én megértem amúgy hogy még az 2-3 hét is tud sok lenni, de ez így nem fog működni sehogy.
2023. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szeret. :D


Te szereted őt. 2-3 hetente SEM akar látni. Ugye mennyire őrülten szerelmes lehet akkor beléd? Elvan veled, mert kényelmes így neki, de ennyi. És valóban, nem neki okoznál igazi fájdalmat, ahogy te fogalmazol, azt te kapnád ismét. Egy olyan kapcsolatban vagy benne, ahol közel sem ugyanazt érzed, mint a másik fél, bármennyire is fáj ezt beismerni. Ez van. Én is megéltem ezt. Amíg nem szakítasz, mindaddig csak húzod a saját idődet, ugyanis ez nem lesz jobb.

2023. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem szerelmes.
2023. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged. Egy távkapcsolat esetében pedig sosincs az, hogy túl sok a tali...
2023. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom,szerintem vagy nem szerelmes vagy most túl sok vagy neki az otthoni problémáival együtt. Ilyenkor könnyen összejön minden..nem az ő pártját fogom,de tudom milyen az amikor minden oldalról csak kapod a hideget..nagyon frusztráló tud lenni mert nehéz eleget tenni minden elvárásnak.

Kérdező, ha úgy érzed, inkább ne szenvedj tovább. :/

2023. ápr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!