Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vége. De most játszik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége. De most játszik velem?

Figyelt kérdés

Összevesztünk, szerintem vége. Nem mondta ki, ahogy én se, de attól féllek... Mondtam neki, hogy én szeretem és amit megygértem neki ahhoz tudom is magam tartani. Erre azt mondta: "A remény hal meg utoljára." Nem értem a nőket :D de ezt most végképp nem értem. Játszani akar, hitegetni, vagy még valamit érez?


F/16 L/15



2015. máj. 13. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit igertel meg neki?
2015. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ min vesztetek össze és mit ígértél meg neki, ebből nem lehet tudni.
2015. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SZtem arra erti,hogy te hiaba szeretheted,o nem fogja viszonozni.
2015. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Zöldek mentek :)


Nemis, hogy mit ígértem neki, hanem inkább az, hogy mit mondtam neki. Hogy mit jelent számomra a szeretet, és mit érzek iránta. Ergó: nem játszok vele, nem csak arra kell, hogy majd lefeküdjek vele. Nem égetem, és a barátaival nem leszek fafej. Hogy mi is az igazi szeretet stb. Ígértem neki, hogy nem csalnám meg, nem beszélnék háta mögött. Ezt az elmúlt 4 hónap alatt tapasztalhatta is, amit másnak mondtam arról tudott.


Azt mondta, mélyen még érzi, de most egyátalán nem tudja, és nem is akarja kimutatni. És mondta, hogy tudja, hogy mit érzek, ezt tiszteli, és köszöni, de most neki ez nem kell egy ideig. Ez után írta, hogy a remény hal meg utoljára.


Összevesztünk e? Alap dolgon. Igazából nem is veszekedtünk. Mondtuk egymásra, hogy te miért tetted ezt, te miért tetted azt. Persze erős szavakat használtunk mindketten. 100X bocsánatot kértem, holott nem csak én tehettem róla. Ezen is kiakadt. De a legrosszabb, hogy azért volt ilyen, mert xynnal összeveszett, és ez a valaki nagyon fontos neki+ saját dolgok is hátráltatták, ezért volt velem ilyen. barátnője tudta, de nem szólt (ha megkéri, hogy ne mondjon semmit akkor nem is mond, egyébként ez fordítva is igaz)


Jah és még valami. Barátnője írta, hogy nem szeretné, ha ő és én köztem vége lenne, segít bármiben amiben tud, de csak annyit tehet, hogy védi más nyomulós srácoktól, lépni nekem kell. Szóval van egy biztos hátvéd, és vagyok én. Szóval van aki segít... Ennek örülök, nagyon hálás vagyok a csajnak. Mit tehetek?


Illetve akkor most játszik, vagy csak szünetet akar?

2015. máj. 14. 16:11
 5/5 anonim válasza:
Olyan nincs hogy "szünetet tartani" a szerelemben ilyen nincs lehet hogy már nem érez semmit de lehet hogy valami más történt vele és csak rajtad tölti ki. Beszélj vele sztem nem "játszadozik"
2015. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!