Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm most játszik velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm most játszik velem, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Üdv. Barátnőmmel együtt vagyunk 6 hónapja. Barátság extrákkal, így indult, majd több lett.

Nagyon sokáig kellett bizonygatnom neki, hogy szeretem és jó lesz, majd beadta a derekát.

2. hónapnál megcsalt, elmondta, nagyon nehezen de megtudtam neki bocsájtani. Azóta nem tudok benne bízni 100%-osan. Mindig ottvan bennem, hogy mit csinálhat most, vagy akármikor mikor nem vagyok mellette.

Fb-jében semmi aktivitás nincs rajtam meg 1-2 barátnőjén kívül, gyanús üzenet nincs.

Telefonjában sincs semmi gyanús dolog. Vagy kitörölte vagy nem, nem tudom.

Viszont mikor fent vagyok facebook-on, akkor várnám hogy írjon egy üzit vagy akármi, de nagyon ritka. Én éjszaka tovább fent vagyok általában, írok neki 6-7 üzit, de reggel csak elolvassa és nem válaszol.

Sokat dolgozik elmondása szerint, nincs ideje.

Napjában 1-2 alkalommal felhív hogy hogyvagyok, de semmi extráról nem beszélünk.

Skype-os kamerázást is mindig én hozom fel, mert ő nem mondaná.

De mikor velem van látom rajta hogy szeret és bújik meg minden. Viszont mikor viszem haza nem látom rajta azt mint eleinte hogy majdnem elsírja magát mert megint nem találkozunk 1 hétig. Ő Pécsen lakik, én Pécstől 90 km-re. Kocsival szoktam lemenni. Félek hogy csak "elvan mellettem" és addig tart engem míg nincs egy másik "jobb" lehetősége.

Srácok nektek volt már ilyen?


2015. márc. 1. 19:56
 1/1 anonim válasza:
En lany vagyok irom azt ahogy en gondolom....szerintem szeret de nem te vagy neki az igazi adjal meg neki idot 2 honapot vagy 4-et es ha nem valtozik a hejzet ne eroltessetek....ami nem mukodik nem kell eroltetni. Sok jot kivanok es remelem boldogok lesztek! es remelem minden megoldodik!
2015. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!