Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más is észrevette, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy a szép, vékony lányok bunkók, flegmák a pasikkal és kb minden percben hatalmas nagy nyűgnek érzi magát az ember mellettük?

Figyelt kérdés
ha egyáltalán egy percre is valami véletlen folytán a közelükbe engedik

2015. máj. 16. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Mert te beszéltél már Magyarország összes szép és vékony lányával...

Honnan jött ez az urban legends?

2015. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Budapesten elég sokkal és sok barátom is hasonló élményekkel "gazdagabb" itt kifejezetten a szép vékony csajokra gondolok akik el vannaknszállva maguktól (mondjuk a 30-40%-uk)
2015. máj. 16. 10:39
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Más is észrevette, hogy a megkeseredett lúzerek általánosítanak, és minden percben rosszul érzi magát az ember mellettük?
2015. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Haha nem vagyok megkeseredett, pláne nem lúzer 10szer annyit tettem le az asztalra mint itt barki sztem. Ez csak egy észrevetel amivel vagy egyetértesz vagy nem
2015. máj. 16. 11:12
 5/14 anonim válasza:
53%
Pontosan.De még a kevésbé szép lányok is ezt csinálják,ne aggódj.Kinevetnek,megaláznak mások előtt.
2015. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ez mar kezd erdekelni...mi az amit egy tini le tud tenni az asztalra, es ettol nagyra kene tartani...??
2015. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
pár hónap és már nem vagyok "tizenéves" de nem fogom az orrodra kötni... trollkodj máshol
2015. máj. 16. 13:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak éhesek :DDD


Egyébként valószínűleg rossz körökben mozogsz, és a ribikre hajtasz rá. Ahová én járok egyetemre, minden szép, vékony lány kedves volt, akivel eddig beszéltem, szó szerint egy-két kivételt tudnék mondani.

2015. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nagyon sok kedves aranyos vékony lányt ismerek akik barátságosak. Vannak ilyen lányok is akiket leírtál. De van sok duci bunkó szép lány is.
2015. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
és mégis mit tettél le az asztalra 19 évesen? Kíváncsi vagyok.
2015. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!