Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit akarhat? Véletlen volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Mit akarhat? Véletlen volt?

Figyelt kérdés
Szakítottam a bnőmmel 3 hónapig voltunk együtt. Én 18 éves vagyok ő 16. Így utólag visszagondolva hülyeség volt, mert még mindig szeretem, csak ugye letiltott fb-on is, tehát nem beszélünk. Az egyik nap küldött egy visszahívót a telójáról, suli után amikor végzett. Szerintetek mit akart? Próbáltam visszahívni de nem engedte, szerintem letiltotta a számomat. Később a másik telómról is hívtam, azt nem vette fel, sms-t is írtam, hogy miért küldött. Erre sem válaszolt. Szerintetek mit akarhat? Amúgy én szívesen újra kezdeném vele, de ezt ő is tudja.

2015. máj. 16. 14:59
 1/2 BlackSword válasza:
Véletlen volt... Előfordul az ilyen... Tedd túl magad rajta...
2015. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. kérdés: Ha már a kedves adminok készítettek egy Tini párkapcsolatok részt, akkor miért nem oda írtad ezt ki?


2. szerintem a csaj csak szórakozik veled, az orrodnál fogva vezet, mivel tudja, hogy szívesen újra kezdenéd!


3. ha magadtól nem jössz rá, hogy csak hülyít téged, akkor még jó sokáig leszel még szerintem nevetség tárgya.


4. szerintem hagyd békén ezt a csajt, zárd le a múltat, és kezdj új kapcsolatot egy másik lánnyal, vagy csak szórakozz és élvezd az életedet! :)

2015. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!