Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan ilyen lekezelő velem a barátom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus buta liba aki nem ért meg semmit. Csak kicsit lassabb a felfogásom. Suli mellett gyakran melózok éjszaka, általában hulla fáradt vagyok, és gyakran megesik hogy a barátom nagyon lekezelő lesz velem. pl. ha kérdezek valamit ami szerinte tök egyértelmű. Mondok példát:

Arról beszélgetünk hogy tök jó lenne fagyit enni, majd egy óra múlva eszébe jut hogy van még a hűtőbe jégkrém és kimegy érte, megkérdezem hogy hozna-e nekem is. Ő tök egyértelműnek veszi, hogy én is kérek és hoz is nekem, szóval a kérdésem értelmetlen, ilyenkor általába olyan válasz érkezik hogy :" Nem, a tiédet kivágom az ablakon, ... na szerinted miért megyek ki, hát persze hogy hozok"

Vagy elmegyünk valahova, a lakáskulcsomat a táskájába rakom ha nálam nem fér el, aztán fél óra múlva kimegy a fejemből és megkérdezem elrakta-e. Erre meg azt mondja hogy " Nem kidobtam a szemétbe... te raktad el nemrég,, nem rémlik??

Mindezt nagyon bunkó stílusban. Szóval nem úgy mintha csak viccelődne. Biztos idegesítő hogy néha feledékeny és értetlen vagyok, de nem lehetne ezt normális stílusban elmondani? meg amúgy is megérthetné azt hogy fáradt vagyok a meló miatt, én nem kapok meg semmit a szüleimtől mint ő. Meg kell dolgoznom érte de ennek gyakran ez az ára. De most komolyan ezek alapján szerintetek megérdemlem hogy így bánjon velem?

18/L


2015. máj. 18. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy igazából csak viccből mondja ezt?

Ha nem, akkor mondd neki,hogy fáradtságból, vagy alapból lassú a felfogásod, és legyen kissé kedvesebb veled. A lényeg az őszinteség.. ami sajnos már a legtöbb fiatal párkapcsolatoknál kihalt.

2015. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmi típus vagyok néha elfelejtek dolgokat de az én barátom álltalába nem így reagál :) de van mikor kicsit flegmábban válaszol ilyenkor álltalába mondom neki pl hogy jolvan már fejezd be vagy hogy mért kell röktön letámadni... Ezekböl álltalába felfogja hogy jobb ha nem flegmáskodik mert alapbol olyan vagyok hogy ha felidegesít nyakon vágom (persze nem vetem anyon) másfél éve vagyunk együtt mostanra tudott alkalmazkodni hozzám és megértöbb mint a kalcsolatunk elején :) probáld ki te is mikor rád förmed szolj vissza neki figyelmeztesd h ez rosszul esik neked :) egy idő után ugy is felfogja... Ha meg nem akkor hagyátok az egészet mert csak rosszabb lessz
2015. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vicceskedni próbál, csak nem sikerül. Fejtsd ki neki, hogy téged ez bánt, és jobb lenne, ha rendesen válaszolna. Nem hinném, hogy bántani akar. Beszéld meg vele :)
2015. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek. Hülyülj te is vele
2016. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!