Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak szórakozik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, ha rossz kategóriába írom a lérdést, de nem tudtam eldönteni, melyikbe írjam. Van egy nálam hát jóval idősebb hát igazából "férfi". 2 éve beszélek vele az interneten angolul, ugyanis Koreai. Nagyon megkedveltem, és nagyon sok mindent elmeséltem neki (persze nem olyan személyes dolgokat, mert ugye nyilván ez internet). Most beszéltem vele, és nagyon elfoglalt mindig. Viszont azt mondta, hogy lennék-e a barátnője, mert hogy tetszek neki, meg ilyesmik... Én nagyon meglepődtem, mert igen, néha éreztem valamit iránta, de sose hittem volna, hogy tetszek neki. Szóval ez is a kérdésem. Szerintetek most csak ugrat? Mármint jól néz ki, jófej, és tényleg az aki a képen van... Nem szerettem volna megrontani a kapcsolatunkat, ezért mondtam, hogy próbáljuk meg. De nincs fent, és olyankor egyedül érzem magam, és nekem szükségem van a szeretetre, de nem tudom, hogy tőle-e, mert 30 éves, és nem is biztos, hogy pontosan tudja a koromat... Ráadásul valószínüleg sose fogunk találkozni, és ha igen, én 14 évesen nem tudom neki megadni, ami egy 30 évesnek kell. Mármint értitek hogy értem. És nem is fogom. Kérlek ne mondjátok, hogy menjek tanulni meg ilyenek, mert teljesen ki vagyok bukva. Tudom, túlreagálom, de csak most költöztem el, és csak ő maradt a "múltamból". Szóval nagyon fontos nekem. Köszönöm a válaszatokat előre is!

2015. máj. 21. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos ha ez nem egy kamu kérdés akkor azt kell mondjam hogy hagyd a fenébe. Ezt minden rosszindulat nélkül mondom. 14 éves vagy még. Hova szeretnél magadnak 30 éves csávót. Ez az ember minden bizonnyal pedofil és lehet még bajod abból ha most azonnal nem tiltod le. Hogy fordulhatott meg egyáltalán a fejedben az hogy levelezz vele? A szüleid nem mondták még hogy idegenekkel nem szabad szóba állni?
2015. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ugy ahogy az elso mondja 14evesen meg ne ezen legyen mar az elso,foleg ne egy 30 eves en 17evesen(f) nem talalok magamnak senkit te meg mar egy 30assal tolod?:D
2015. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan oldal, ahol külföldiekkel lehet beszélgetni. Igen, tudom milyen veszélyek vannak. Nem akarok tőle semmit, de nem pedofil. Csakis kizárólag nyelvtanulás céljából kezdtem vele beszélni, de azért köszönöm a választ.
2015. máj. 21. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled. Felejtsd el őt és ismerkedj veled egykorúakkal és lehetőleg ne a neten :)
2015. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak annyira rossz érzés...
2015. máj. 21. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy rossz érzés. Nekem is volt már távkapcsolatom, meg netes kapcsolatom is. Amikor a legjobb volt akkor lett vége. Azóta megtanultam hogy aminek nincs jövője azzal felesleges foglalkozni. Negyon jól ismerem ezt az érzést.
2015. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!