Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szórakozik velem a barátom vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Pasim interneten megismert egy lányt. Azt mondja csak barátok semmi nincs köztük.

A lány messze lakik tőle és mondta hogy itt alszik nála, hogy ne induljon olyan későn haza. Nekem ez furi volt és gondoltam meglepem és felmentem a pasim lakásásba mikor ott aludt ez a lány. És bizony együtt aludtak igaz pizsi volt rajtuk de egy francia ágyba aludtak. Mikor ezt megláttam azonnal számon kértem hogy ez mi és erre teljesen kiakadtak rám, a lány is hogy hülye vagyok betegesen féltékeny, mert semmi nem történt, ők csak barátok stb.


2015. ápr. 9. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem te vagy a hülye. Az én pasimmal ugyan nem alszik más csaj. Nem hogy egy ágyban, de egy szobában sem.
2015. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem fura,hogy egy neten megismert lánnyql alszik barátságból,á dehogyis...
2015. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor valaki halálosan kiakad gyakran azért történik, mert rátapintottál a lényegre.
2015. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szakíts
2015. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátok extrákkal!
2015. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hülye.
2015. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SweetLady ***** válasza:
én szakítanék :'D
2015. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alapból nem probléma, felnőtt emberek és nem ösztönlényeg.

Viszont saját magamból kiindulva, minden csajt akit neten keresztül ismertem meg és találkoztunk, megpakoltam.

2015. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is aludtam már haver mellett egy ágyban... Semmi sincs benne. Házibuliban, mondjuk direkt nem zártam be az ajtót, ne hogy elkezdjenek kombinálni... :D

22N

2015. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!