Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Kinek van igaza? En latok remeket vagy tenyleg szorakozik velem?

Figyelt kérdés
Baratommal 2 eve vagyunk együtt,egyszer mar megcsalt tavaly.Ma delutan atjött hozzam.Aztan bement a szobaba becsukta az ajtot.En benyitottam es pont akkor mondta egy nönek,hogy szerelmem.En megkerdeztem,hogy ki volt ez erre ö ramüvöltöt,hogy miert kerdezek ilyesmit csak egy baratnöje egy masik varosbol.Aztan en mondtam neki,hogy egyszer mar megcsalt többször nem fogom megbocsajtani.Soha nem beszelt velem eddig csunyan,de elkezdett üvöltözni,hogy beteg vagyok es fogjam be a pofamat.Erre csak annyit mondtam,hogy szedd a cuccod es ne jelentkezz soha többet.Szerintetek?Van egy kislanyunk,de nem elünk együtt eddig mindent meg tudtunk normalisan beszelni.Minek akar akkor velem lenni ha ö meg nözni akar?
2015. márc. 29. 15:01
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Szerintem neked.
2015. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg nem tud megmaradni és nőzik
2015. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veteran1978 ***** válasza:
Neked van igazad!Jól tetted hogy kidobtad,ne hagyd hogy vissza könyörögje magát!
2015. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az elmebetegséggel csak leplezni akarta a dolgot. Szerintem lebukott, keményen.
2015. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kételkedned, egy rémet látsz, ami a barátod. Ilyen agresszív emberrel minél gyorsabban meg kell szüntetni a kapcsolatot, mielőtt még bántana téged fizikálisan.
2015. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat.Most kibögöm magam,mert par napja meg azt mondta,hogy szeret.Megsem törte magat ertünk,bulizni mindig volt ideje,rank alig.Na mindegy tul fogom elni,erös vagyok.
2015. márc. 29. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!