Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom tegnap szakitott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tegnap szakitott velem. Nem tudok nelkule elni! Hogy szerezhetnem vissza?

Figyelt kérdés

Hetfon ujra talalkozunk. Ez jo jel nem? Nem akarom elvesziteni... Most lett volna az egy eves evfordulonk...

Es o nekem az elso komoly kapcsolatom . <\3

Kerlek csak normalis valaszokat igy is a padlon vagyok.



2015. máj. 22. 04:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
késztetést érzek arra, hogy megkérdezzem... hány évesek vagytok ?
2015. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Utolso: ez nem lenyeg. Mind a ketten erettebbek vagyunk mint a korunk. Ő 18.
2015. máj. 23. 01:18
 13/20 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, hogy te ne keresd semmilyen formában!!!! Ez nagyon fontos. Még ha úgy érzed, nem tudod megtenni, akkor is vegyél erőt magadon, ill. vedd elő az önérzetedet, ez nagyon fontos, és ne keresd, sms-eket, telefonokat se eressz meg. Inkább mondd el a búdat a barátaidnak, lehet írni az interneten van pszichológus válaszol lehetőség, hogy megkönnyebbüljél, de őt ne keresd!!!
2015. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Noha megfogadtam, hogy nem lépek be a tini oldalra, ez a történet valamiért megfogott. Válaszolok.

Kedves kérdező!

A szerelem sajnos elmúlik. Az olyan, hogy megteszi! Mégpedig általában fél és két év között teszi ezt. Ekkorra bomlik le a szervezetben az oxitocin. A barátodnál hamarabb következett be, mint nálad. Erről nem tehet senki, sem ő, sem te. De ha most elkezdesz keperkedni utána, jó esély van rá, hogy könyörtelenül kihasznál, és olyan dolgokra vesz rá, amiket "józanul" sohasem tennél meg. Szóval nyelj egy nagyot, és lépj tovább. Egy darabig fájni fog, de ez így jó, így természetes. Minél jobban fáj most, annál nagyobb boldogságban lesz részed később.

2015. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valamivel jobb már. Remélem még visszakapom valamilyen formában... Hetfon talalkozunk ha minden igaz.
2015. máj. 24. 01:05
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj!Ha szeretett persze,hogy neki is fáj a szakítás.És attól még őt is megviselheti.De nem véletlenül szakított!Valamiért ez megérett benne és jobbnak látta ha megteszi.Ha visszafogad,azt azért teszi mert megszánt vagy nem képes egyedül lenni.De ne legyen igazam:(
2015. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Szóval...ma találkoztunk ,beszéltünk. Megmondtam neki mit akarok,sajnálok mindent stb. Aztán rátértem a lényegre.: legyünk megint barátok de továbbra is feküdjünk le egymással. Nos, az én részemről ez nem fog menni érzelemmentesen de az is lehet hogy kicsit késöbb kiszeretek belőle. De lehetséges hogy visszaszerezhetem...

Mondta hogy ő is szeret mikor szakítottunk de elege van. Ha látja rajtam hogy megváltoztam lehet elgondolkodik rajta.

Ma is jól elnevetgéltünk (azthiszem flörtölős nevetés volt) amiket adtam neki mrgtartotta ,a közös képünk is a vitrinben maradt. Viszont a bugyim azt vissza adta. Amikor elköszöntünk egy nagy puszit kaptam az arcomra. Szerintetek?

2015. máj. 26. 01:14
 18/20 anonim ***** válasza:

"legyünk megint barátok de továbbra is feküdjünk le egymással"

Ezt most komolyan gondolod?Ezzel csak magadat fogod kínozni.Nem beszélve arról,hogy ez így elég ribizlis dolog.

Ha a barátod bele is megy azt meg úgy nevezik,hogy kihasználás.1-el előtted megírtam a véleményemet.

2015. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

" legyünk megint barátok de továbbra is feküdjünk le egymással"


Jezusom.

2015. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Mi a fsznak írod ki a kérdést, ha aztán homlokegyenest az ellenkezőjét csinálod, mint amikt tanácsoltunk?
2015. máj. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!