Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított a barátnőm hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kosztyu99 kérdése:

Szakított a barátnőm hogyan szerezhetném vissza? Többi lent

Figyelt kérdés
5 hónap után szakított azt mondta legyünk csak barátok, legjobb barátok ez tegnap történt mit tegyek hogy újra járjunk?? Ugyan olyan most is mint akkor csak szakított de ez nekem nem elég 5 hónap után mit tegyek léci segítsetek
2013. okt. 3. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Aki menni akar, azt engedni kell.

Hiába könyörögsz neki, ha elmúlt a szerelem, azt nem tudod visszahozni. Ne veszítsd el a méltóságodat, bármennyire fáj is. Vége. Gyászold, sirasd el a kapcsolatot, és nyugodj bele.

2013. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad utána futni. Legyél vidám és boldog. Hétvégén csajozzál be, például! Több százmillió nő közül csak egy volt, majd lesz jobb.
2013. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 viktor123456 ***** válasza:
Örülj neki, hogy lelépett. :-)
2013. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lépj tovább, indulj el a saját utadon.

Örvendj, hogy nem évek múlva derült ki, hogy nem működik kettőtök között.

"Gombház, sej, ha leszakad, gy helyébe ezer is akad."

:)

2013. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Balanus_concavus ***** válasza:
A barát "dolog" téged fog felemészteni, mert te többet szeretnél. Ha meg kifejezetten nem akarja ,hogy együtt legyetek, akkor ha futsz utána, annál kevesebb esély van rá, hogy újra összejöttök, s ezzel csak magadat alázod meg. Így látatlanban az én tanácsom az, hogy legyél közönyös (fordított pszichológia), persze ez elég nehéz, s közel sincs sok esély a sikerre.
2013. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott miért szakít veled?(privibe küld)
2013. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nekem ő kell senki más, ne mondjátok hogy haggyam ha egyszerüen nem tudom :(((
2013. okt. 3. 23:09
 9/10 A kérdező kommentje:
Vissza szereztem :)))))))
2013. okt. 6. 14:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Helytelen!
2013. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!