Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti ezt hogyan fogadnátok mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogyan fogadnátok mit tennétek? (lent)

Figyelt kérdés
Egy év kihagyás után lenne egy barátod akit szeretsz. Ezt megmondod anyud plusz élettársának is de mire haza mész azt kapod,hogy mindent érdekből teszel és hogyan szedhetted össze a barátod és biztos nem annyi amennyinek mondja magát illetve egy nyomorék. Ezt megtudja anyukád is elbeszélgettek és fent akad egy dolgon,hogy a 'nevelőfaterod' azt írta neked,hogy féltékeny a barátodra mert kevesebbet fogsz vele foglalkozni. Nos, ebből lesz egy családi vita. Téged beköpnek,bemocskolnak minden bizalmas dolgaidat tudomására juttaja anyukádnak. Vita,vita és vita. A barátodtól eltiltanak,nem találkozhattok mert ez az ő hibája! Ő kitarott melletted de Szakítasz vele, mert ez így nem lehet tovább. A barátoddal nem lehetsz ugyan is 'repülsz a lakásból és anyud oldja meg,hogy hova mehetsz.' Új feltételek,város,iskola,barátok,társaság.

2015. máj. 24. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
WHAAT? Jézusom ez most komoly? Elsőször is kérdezném hány éves vagy mert attól függ mi a válaszom.
2015. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen komoly.xdd 17😂
2015. máj. 24. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarok senkit sem rágalmazni, de ez anyukád és nevlőapád részéről komédia.. Ha ilyen szinten nem törődnek az érzelmeiddel mennyenek a fenébe (én ezt nyíltan meg is mondanám nekik.) Nem lehetsz azzal akit szeretsz mert kidob a házból? Mégis melyik anya képes ilyesmire? Én le vagyok sokkolva komolyan. Fiú léttemre én olyan ugatást levágnék hogy a szomszéd utca is hallaná. Felháborító.. Anyud oldja meg hogy hova mehetsz, ha kivág a lakásból semmi köze hozzá. Érdekből teszel mindent? Mi a franc ez házasság? Jézusom az ilyet hogy gondolhatják komolyan a szülők?

18/F ha gondolod küldj face-t privátban mert ez érdekellne részletesebben is.

2015. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
el is szívok egy cigit mert ez felbaszott. Csak sajnálni tudlak kedves kérdező. Hogy a,.. ááh
2015. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh,akkor latom ti se valami jól....
2015. máj. 24. 22:39
 6/7 anonim válasza:
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!! Ember, írjál már normálisan, mert ezt elolvastam és az öcsémnek olyan pof-ot adtam, hogy még Lőrinc is megirigyelte....
2015. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor
2015. máj. 30. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!