Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mekkora a gond?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora a gond?

Figyelt kérdés

Egy kb 1 éves kapcsolatról van szó,és ha valaki esetleg tudna tanácsot adni,tapasztalatát megosztaná velem akkor írjon üzit és elmesélem mi is a gond. Kort is írjatok. :)


Röviden annyi hogy a fiú nagyon megváltozott,és bár sokat mondja hogy mindent megtesz a lányért,valójában ezt a tettei nem bizonyítsák.


16L



2015. máj. 28. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit kéne tennie a fiúnak, amivel bizonyítsa ezt számodra?


19/F

2015. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó.

De mondjuk az egyáltalán nem nagy kérés hogy elmenjen a barátnőjéhez mikor épp nincs semmi dolga és egyfolytában azt írja neki hogy úgy hiányzik neki...

2015. máj. 28. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:

A dolognak több oka is lehet.

Első esetben a srácnak valami olyan problémája van, aminek semmi köze a kapcsolatához, de lefoglalja a megoldása, és valamiért azt hiszi, úgyse tudna nekisegíteni senki azt megoldani. Ebben az esetben nem nagy a gond, ha képesek lennének megbeszélni a párjával a problémákat, és a srác akkor is elmondaná az ilyen jellegű dolgokat, ha azt hiszi nem tud benne segíteni a párja.


Nagyobb probléma viszont az, ha a srác valamiért beleunt a kapcsolatba, vagy már nem érzi szükségét tenni érte. Igazából ez is az az eset, amit még az elején amikor elkezdődik látszani baj, talán egy beszélgetés a gondokról bajokról és a lehetséges megoldások átgondolása megoldhat. Viszont ha nem tudják megbeszélni, bármelyik fél is hibázott a dolog szinte biztos hogy a kapcsolat végét okozza.


Persze lehet húzni és halasztani a beszélgetést, vagy tudomást sem venni arról, hogy valami gond van, de annak gyakorlatilag semmi értelme, mert megoldani semmit nem fog. Szóval ez esetben viszont nagy a baj, de még mindig kisebb lesz, ha megbeszélik, mintha csak hagyják történni a dolgokat és szép csendben vége lesz a kapcsolatnak egy idő mulva, mert már nem lehet majd rendbehozni.

2015. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tuti semmi dolga? A barátnő mondja neki, hogy épp jöhetne? Ebből semmit nem lehet leszűrni. Max ha tényleg sose törődik vele, és nagyon látványosan. De lehet, hogy csak a lány kapott eddig extra sok törődést.
2015. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom érthetőbben leírni,a pasinak az égvilágon semmi dolga nincs a tanulás se foglalja le mert lesz*rja a sulit.. a szülei kicsi fiacskája minden a segge alá van rakva.

A barátnőm sosem várt tőle semmi extrát,de azért már hogy el se menjen hozzá...

2015. máj. 28. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, attól hogy látszólag nincs semmi dolga, még rengeteg probléma lehet amit, ami nem ilyen megfogható dolog. Lelki problémák, családi gondok. Bármi, amit önmagában akar megoldani.

De egy a lényeg. Itt senki nem fogja tudni megmondani azt mi lehet a baj. Ha tanácsot akarsz adni a lányak, akkor annyit mondj neki, hogy menjen el hozzám ha a srác nem tud eljönni, vagy nem akar, kérje meg hogy beszélgessenek arról kettesben mi a gond most kettejük között. Vagy ha nem kettejükkel van a baj, akkor mondja el a lánynak azt, hogy mi az ami ennyire leköti, hogy nem ér rá foglalkozni a lánnyal.

Ha nem beszélik meg, a lány soha nem fogja megtudni valószínűleg az okot, bármi is az. És persze találgathatunk itt a végtelenségig, a valódi okot csak a srác tudja, tehát tőle kell megtudni. De az is egy megoldás, ha mondjuk mint a lány barátnője, te mész el hozzá, ha ismered és képes veled nyiltan beszélni mert bízik benned. Vagy ha van olyan barátja a srácnak akivel tudvalevő, hogy megbeszéli a magánéletének dolgait tőle is lehet informciót kapni, esetleg segítséget kérni, hogy beszéljen a barátjával arról, hogyan oldja meg hogy ne legyen vége a kapcsolatának, ha nem az a célja.

2015. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:))) Hidd el ismerem a srácot annyira hogy tudjam hogy van e lelki/családi vagy egyéb gondja. Ez egyértelmű,nem is ez volt a kérdés,de mindegy,volt aki írt üzenetet(nyilván figyelmesen elolvasta amit írtam,és nem ebből a kevés információból akart megoldást/kifogásokat találni ;) )és segített. :) de azért köszönöm.
2015. máj. 28. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ha tudtak segíteni. Amúgy én is elolvastam amit írtál, csak épp nekem nem szokásom privát üzeneteket írogatni. Így beértem azzal amit itt olvastam. :)
2015. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem. :)
2015. máj. 28. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!