Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha nem tudok benne *megbizni*?

Figyelt kérdés
A baratommal egy suliba jartunk, de eleg sokszor voltak problemai, verekedett meg ilyesmik. A tanarjuk megutalta ot, es kitalalta hogy ugy megvert egy sracot, hogy korhazban van. (seholsemmi) Es mivel nem ott lakik ahova jart suliba, athelyeztek. Na most ez olyan osszvissz 2hete tortent, de mi azota nem talalkoztunk. Beszelni beszelunk, de nem jott el. O es persze a volt baratnojevel jar egy osztalyba ami miatt megol az ideg. Tortentek most dolgok ezzel kapcsolatban. Ram irt egy lany, hogy a baratom azzal a lannyal kavar megint, es ot akarja meg ilyenek. Eleg durvan ossze is vesztem a baratommal, de o meg mindig azt mondja, hogy engem szeret es o mar a mult. De valahogy en ezt nem hiszem el..Mindennel jobban szeretem es nem akarom elvesziteni meg semmi, de nem tudok neki hinni. Tudom, hogy milyen. Most mit csinaljak vele?
2015. máj. 30. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Ha már nem tudsz megbízni benne, nincs értelme együtt maradnod vele. Keress jobbat.
2015. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hagyjátok békén egymást
2015. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Helyes írás nem megy? Azt írod athelyeztek. Tėged miért?
2015. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
te idiota neked ilyen nehez a felfogasod? latsz te valahol ekezetet azok kozott a szavak kozt amit irtam? -.-
2015. máj. 30. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!