Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felicián6969 kérdése:

Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Van most az életemben 2 lány , akinek tetszek és ők is tetszenek nekem . hogy döntsek köztük ?
2015. máj. 30. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy pénzérmét, egyik oldala egyik lány... Miközben fent "pörög" az érme, rájössz melyiknek szurkolsz igazán :)
2015. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez tényleg bejön vagy csak hallottad?
2015. máj. 30. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
írj részleteket, mert így kissé nehéz tanácsot adni :)
2015. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyszerűbb lesz ha neveket is mondok : Emese , és Zsófi. Emesével többet vagyok a sulin belül , többet beszélgetek , és ha úgy adódik akkor pl. egy iskolai programon csak együtt lehet minket látni. Zsófivsl sulin kívül vagyok többet , a buszon is egymás mellett ülünk , ha úgy van akkor át megyek hozzá . ezek voltak a részletek.
2015. máj. 31. 07:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezekkel az infókkal sem tudok többet. Tulajdonképpen melyiket szereted? Nem barátként! Melyik, amelyik nélkül nem tudod elképzelni a napjaidat? Melyik, amelyik hiányzik, ha nincs veled? Melyik van ott folyton a gondolataidban? És ne mondd, hogy mindkettő, mert olyan nincs. Csak azért ne dönts közöttük, mert éppen csajra lenne szükséged...
2015. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!