Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Mit csináljak? Hogy döntsek? Nagyon nehéz

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe kb. 13 éves korom óta szerelmes vagyok. De csak plátói volt mindig is a dolog, sosem vett észre, mert minden lány odavan érte mindenhol, de neki a legtöbben csak szexre kellenek.

Novemberben a legjobb barátnőmmel is összejött, lefeküdt vele, majd dobta... Az óvodás korunk óta tartó barátságunk ezért ment tönkre.

Utána én szinte mindenkivel jóban lettem és nagyon jó kapcsolatom lett a fiú exbarátnőjével (másfél évet együtt voltak, se veled, se nélküled dolog). De tényleg, együtt voltunk háromszor síelni, ott voltam a bátyja ballagásán, mindent megbeszéltünk egymással.

Tegnap voltunk egy buliban és ott volt az említett fiú is... Elkezdett fűzni, próbált megcsókolni és mondtam, hogy mindjárt visszamegyek.

Kimentem rágót keresni és a barátnőm utánam jött sírva, hogy milyen jó barátnője vagyok, eddig 2 nagyon közeli barátnője is lefeküdt a sráccal és ő próbál, de nem tud túljutni a fiún, nagyon szereti és azt gondolta, hogy simán kavarnék vele, de látja, hogy én tényleg igazi barátnő vagyok és engem nem érdekel a srác...


Viszont a fiú még este hívott többször, keresett is, meg ma is írt, hogy találkozzunk.

Mindenki azt mondta, hogy milyen bunkó és nagyképű, de velem egyáltalán nem az... És amíg nem beszéltünk, azzal nyugtattam magam, hogy a modora biztosan szörnyű. De most látom, hogy nem.


Nem tudom, hogy kit válasszak. Itt van álmaim fiúja, de ő eddig minden barátnőjét megcsalta, vagy kidobta pár hét után, majd úgy csinált, mintha nem is léteznének.

De közben itt van a legjobb barátnőm, akivel még csak fél éve vagyunk jóban, de akkor is, rengeteg közös emlékünk lett ez idő alatt is...


17L


2015. máj. 2. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
És nagyon hosszú is...
2015. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok a hasznosra sikeredett válaszodhoz! :)

Fél perc alatt tényleg nehéz elolvasni.

2015. máj. 2. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Téged is csak meg akar dugni. Majd írj, ha igazam lett.
2015. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Umaku ***** válasza:
100%
A pasi dugni akar ennyi. A barátnőd válaszd. Még az is rossz hogy gondolkozol rajta !
2015. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól tudnak dorombolni az ilyen kandúrok. Téged is levesz majd a lábadról akárcsak a többieket. Hány éves a szépfiú?
2015. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De csak azt lehet megd.ni, aki engedi...

Én meg nem engedném fél éven belül, az biztos.

2015. máj. 2. 18:50
 7/9 Umaku ***** válasza:
100%
Akkor meg ha nem engeded 1- héten belül dob ennyi XD megéri tönkre tenni a barátságod egy fiú miatt? Te tudhatod nem mi.
2015. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasiból annyi van, mint égen a csillag, de igazi barátból alig néhány. Hidd el, tapasztalat. :)
2015. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha ne dobj el barátságot pasi miatt...
2015. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!