Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy döntsek, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy döntsek, mi alapján? Ami fontosabb indok mindnél?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy kisideig voltunk együtt,de már megismertem a szüleit is,nagyon rendesek a szülei talán még jobban megkedveltek mint maga a lány,legalábbis az anyukája, aztán miután végelett nem beszéltünk sokáig mert azthitte haragszom rá, én meg makacs voltam és nem írtam neki, mert ő döntött így,hogy végelegyen köztünk, most elkezdtünk újra beszélgetni, mert ő is nagyon kedvel engem belátta, hogy hibázott és hogy neki nemkell más mert közben voltak barátai, de azok a szüleinek sem voltam szimpatikusak és hamar vége is lettek azoknak a kapcsolatoknak, a szülei is nagyon az én pártomat fogják, hogy a lányuk volt bolond, hogy szakított velem, és most ezt talán Ő is belátta ugyanis mindig hív hogy találkozzunk és hasonló dolgok, talán benőtt a feje, de közben megismerkedtem egy másik lánnyal akit régebbóta ismertem, de akkor úgy nemfoglalkoztam vele, pedig mindig is tudtam hogy nagyon szerelmes belém, ő róla biztosan tudom, hogy szeret és hogy vele tökéletesek lennének a dolgok, de iránta nemtudom hogy valójában mit is érzek, azzal a lánnyal akinek a szüleit is ismerem,kedvelnek, vele kapcsolatban pedig kicsit ilyen félsz érzetem van, vagy bizonytalanság, talán azért hogy nem egy a világunk, mármint hogy eléggé jómódúak és kicsit magának való, mi sem élünk rosszul, de így most hogy már egyszer végelett talán ezért merült fel bennem ilyen kétség is, mert eddig nemvolt


szerintetek?


2015. ápr. 16. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha két ember közül kell választanod, válaszd a másodikat.

Ha az első komolyan kellene neked, nem adnál esélyt a másodiknak. :)

2015. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de úgy érzem a második csak egyfajta menekvés volt, mert ugye régebben sem figyeltem arra a lányra és most is lehet csak azért mert nem volt más :/ mindig sikerül összezavarniuk...:D
2015. ápr. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!