Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy nem kell ennyire ""szerizni""?

Figyelt kérdés
Most szerdán jöttem össze egy fiúval. Az a baj, hogy már most olyanokat mond nekem hogy "szeretlek" meg "hiányzol" stb, és ha fb-on beszélünk, akkor sokszor van olyan, hogy szinte minden mondata után ilyen puszilós smiley-t tesz. Ő az első barátom, de ez nekem kicsit sok><. Szeretem annyira, hogy nem tetszik a szakítás gondolata, de én ennyi idő alatt nem tudok ennyire beleszeretni valakibe úgy, hogy eddig csak 2-szer találkoztunk...Nagyon nem szeretném megbántani, ezért szeretnék tőletek tanácsot kérni, hogy hogyan közöljem vele nem bántóan, hogy nekem ez kicsit sok, és hogy egy nagyon picit folytogatva érzem magam....persze örülök neki, hogy szeret, de hogy ilyen gyorsan ennyire...légyszi segítsetek, nekem nagyon új még ez az egész!><

2015. jún. 5. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindketten 15 évesek vagyunk.
2015. jún. 5. 20:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy idővel elmúlik majd ez az érzés ha már többször találkoztunk? Mert nekem ő bejön meg minden, szívesen vagyok vele, de nekem ez egy kicsit gyors..
2015. jún. 5. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mond meg neki,hogy nagyon szereted,de neked nagyon gyors ez a tempó. Lehetőleg ne akkor mond,amikor sétáltok,vagy futtok 😃 sok sikert
2015. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés köszi^^

Hát úgy tűnik sikerült megbeszélni, és újra minden happy:D <3

2015. jún. 6. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!