Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi jár a fejében?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár a fejében?

Figyelt kérdés
sziasztok, bocsi telorol vagyok, tudnatok segiten? Osszevesztunk baratommal, aztan szakitott velem, mondtam h valtozok erte sokaig visszaakartam szerezni,mert o a lekitarsam es mindenben hadonlitunk,de most nem irtam neki egy darabig, es olyanokat irt hogy majdnem athivott magahoz, meg velem szeretne lenni ugy, es mindenhonnan kuldozget kepeket ahol van es amit csinal, meg akkoris ha kint log, folyton elovassa amit irok neki... Zeneket is kuld es olyat is amirol azt mondta nem szereti mert. Az egyik veszekedesunkre emlekeztet de egyszer elkuldte h azt hallgatja, szerintetek hianyzom neki? Mit akar most? Szakitottunk,de azt mondta ez nem jelenti azt h kesobb nem lehetunk egyutt... De en mar nem tudom mit higyjek. Minden osszezavar.... 21/L

2015. jún. 6. 22:41
 1/1 Ghost4Rider válasza:
Szerintem szeret, sőt biztos.Ha nem szeretne akkor nem is keresne fel Téged.Mi is "szakítottunk" már és mindketten a messengert bámultuk hogy ki mikor ír, mikor van fent, de aztán kibékültünk.Szerintem arra vár hogy te megenyhülsz és felkeresed.De szerintem neki kéne , mivel ő a fiú. 18\F
2015. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!