Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi játszódhatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi játszódhatott le a fejében?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátom totál megharagudott rám,mert megtudta,hogy cigizek,pedig ő 21 éves és gondolom rengeteg ismerőse szintén azt teszi,igaz én 17 vagyok,de akkor sem értem.Azt mondta konkrétan,hogy felejtsem őt el egy életre,én meg mondtam,hogy ez csúnya volt,ő meg azt mondta,hogy az volt a csúnya,amikor azt mondtam,hogy nem szeretem őt. Csakhogy én nem is mondtam ilyet,vagyis azt mondtam hogy tökre szeretem és hozzátettem,hogy barátként,ő meg nem is mondott semmi ezzel kapcsolatosat,max. viccből,de az is olyan volt,hogy pl. 'Jó reggelt a feleségemnek',szerintetek mi lelhette?
2015. máj. 6. 16:22
 1/4 anonim válasza:
Lehet szerelmes beléd, és nem akarja, hogy cigizz... de kérdezd meg tőle.:D
2015. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát már az is lehet,mert nem tudom,hogy ezért miért kell így felkapni a vizet,hogy nem is akar többet beszélni velem.:D
2015. máj. 6. 16:29
 3/4 anonim válasza:
Hát ez jó kérdés... Elég durva. De szerintem mindenképp beszéld meg vele. Akkoris ha nem akarja.:)
2015. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na persze, feltétlenül beszéld meg vele, egy olyan hapsi aranyat ér, aki 21 éves fejjel látszólag minden ok nélkül megszakítja veled a kapcsolatot.
2015. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!