Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba és járunk is, csókolóztunk is már, de gyakran vitatkozunk féltékenység miatt. Ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régen járt de annak már 2 éve,nem nagyon szeretem ha beszélget vele...de van egy fiú akinek tetszem de megmondtam neki hogy csak barátok lehetünk,és ha beszélgetek vele akkor meg őt (a fiúmat) zavarja.Megbeszéltük már hogy mi van de még most is szoktunk ezen vitatkozni.

Tudtok adni tanácsot hogyan érjem el hogy egyikünk se legyen féltékeny?



2015. jún. 9. 17:12
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyit hozzátéve,hogy megbeszéltük már de még így is ez van és félek hogy rá megy a kapcsolatunkra.
2015. jún. 9. 17:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ne ezzel törődni és bízni a másikban. Idővel menni fog.
2015. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!