Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek az alábbi helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
1.5 hónapja megismertem egy srácot,akinek több éves párkapcsolata van,de már szakítófélben voltak,mert a barátnője többször is megcsalta. (Párkapcsolatban élnek). Rendszeresen találkozgatunk,lefeküdtünk egymással,miután szakítottak.A lány azóta hivogatja,a srác elmondása szerint velem akar lenni. De az utóbbi időben észrevettem,hogy eltűnik fél napokra,nem keres.
2015. máj. 23. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
az a fél nap az semmi lehet dolgozik vagy más gondja van
2015. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
fél nap az semmi :) Apámnak is szoktam segíteni, szinte napokat. Meghát... Dolgozok is. Nekem is van barátnőm, van hogy elmegyek itthonról 2 napra, és nem beszélünk facebookon egymással. Ez nem azt jelenti, hogy megcsaljuk egymást, szimplán csak annyi, hogy nincs életbevágó közlendőnk egymással :) Ettől független ugyan úgy szeretem, és bármit megteszek, megtannék érte. 22... oh.. miért irom én oda mindenhova ezt amikor már 24 vagyok? :( 24/f
2015. máj. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!