Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves fiú vagyok,a barátnőm beszélgetet az exével és úgy érzem újra érez iránta valamit,nos én nagyon szeretem a barátnőmet.Azt mondta van amikor barátként tekint rám,van amikor szeret.Nem vagyok féltékeny,de valahogy fáj is,legszívesebben kifeküdnék a vasútra csak hogy elhigye hogy szeretem.Mit tegyek,többszőr voltunk szakítás szélén,de ha megint szakít velem abba belehalok.
2015. máj. 14. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
legyél férfi!
2015. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha tényleg szereted engedd el, és ha ő is viszont szeret téged akkor visszajön. Mást nem nagyon tudsz tenni szerintem. Én is átéltem hasonlót, és tudom szörnyű. De én úgy fogtam fel, hogy ha esetleg "nem jönne vissza" akkor annak úgy kell lennie. Próbáltam erős lenni, és az idő szép lassan beforrasztotta a sebet/sebeket. De végül is, ez csak az én véleményem. :D
2015. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Növessz magadnak péniszt. Hagyd ott a p'csát. Lesz még rengeteg csaj az életben akit megtömhetsz és szerethetsz. :)

Ez a csaj meg sem érdemel téged. Legyen csak az exével, ha ennyire hülye. :P

2015. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!