Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolatot, hogy lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Több mint 6 éve vagyunk együtt, 20-as éveinket tapossunk.

Mostanában nem nagyon mentek köztünk jól a dolgok, nem nagyon voltak veszekedések, de csak úgy elvoltunk mint a meggybefőtt. igazából azt se tudom megmondani, mióta kezdődött ez a helyzet, sajnos gyanitom sokkal régebben.

de valahogy eddig nem éreztem meg ezt.

pár napja párszor összevesztünk, mivel mostanában eléggé kritizál, kiakadtam. azóta magamban fortyogok (sajnos ilyen vagyok), és tegnap este mintha egyik pillanatról a másikra rám zuhant volna minden, és tudatosult bennem, hogy ez igy egyáltalán nem jó.

nem tudom ki tehet róla, valahogy elvesztünk egymás mellett.

párom állandóan fáradt, igaz sokat dolgozik. én nem dolgozom, még tanulok.

de ez kifogás lehet mindenre?

mondom neki csináljunk ezt, vagy azt, beszélgessünk, nem akar, fáradt, nincs kedve, hülyeség.

csak a vasárnapja szabad, akkor meg alvás és tévézés.

ennyi.

kommunikáció egyenlő a nullával, leszámitva a napi események megbeszéléséét.

ha valamit meg akarok beszélni, azt mondja hisztizek, komplikálok, mindent kimagyarázok.

könyörgöm, azért a véleményem csak elmondhatom, ha nem ért vele egyet, akkor ő is mondja meg amit gondol, és ne azzal vessen neki véget, hogy ő befejezte, megint nekem van igazam, úgyhogy fejezzük be.

állandóan morog, semmi nem tetszik neki.

már bocsánat, de úgy érzem, hogy sz*rik rám, én belém már nem akar fektetni energiát.

mit tegyek, hogy hozzam helyre?

néha olyan mérges leszek, hogy legszivesebben otthagynám, de azért nem szeretném ezt az utat választani, mert azért egyenlőre nem vagyunk olyan rossz helyzetben. báris úgy érzem.



2013. szept. 10. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

És őőő, kedveskedni próbáltatok már egymásnak vagy csak morogni?


Egyébként mit takar a húszas évek? DOlgoztok? Együtt éltek?

2013. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, a dolgozásról-tanulásról most látom, hogy írtál. Meddig lesz ez még így, mióta tart? Ha együtt éltek, akkor gondolom a párod tart el téged.


Nem lehet, hogy szimplán fáradt és unja? Pénzügyi gondjaitok nincsenek? Neki munkahelyi stressz, amit rajtad vezet le?

2013. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem élünk együtt, de sokat vagyunk együtt, én ott alszom mindig, már évek óta, szóval nem tart el engem.

hát kedveskedés mostanában nem nagyon volt...se a részemről, se a részéről.

2013. szept. 10. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor esetleg azzal kéne próbálkozni, nem? És valakinek el kell kezdenie.


Egyébként 6 év után már ildomos lenne összeköltözni, mert ez így a nagy semmibe tart, ha még külön éltek és már ilyen gondjaitok vannak.

2013. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én 23 ő 27.
2013. szept. 10. 12:57
 6/10 Zakathol ***** válasza:

Mintha az én volt kapcsolatomat írtad volna le, csak fordított szereposztásban (én tanulok, a csaj dolgozott). 8 évig voltunk együtt, de sajnos nem bírtuk helyrehozni a dolgokat, még annak ellenére sem, hogy rengeteget beszéltünk erről, mindketten tudtuk, hogy változtatni kellene, de a próbálkozások mindig csak rövid életűek voltak.

Amit tanácsolni lehet az tényleg az, hogy annak ellenére, hogy a párod fáradt a munka után, muszáj valamilyen új, közös elfoglaltságot találni amiben mindketten örömötöket lelitek, mert hosszú távon ez a helyzet csak romlani fog.


Az én ex-em mondjuk miután szakítottunk, hirtelen egyből nem lett fáradt, eljárt mindenhova, 1 hónappal később összejött a munkatársával akivel azóta is együtt vannak, szóval érdemes azon is elgondolkoznod, hogy lehet hogy csak szimplán nem vagytok egymásnak valók.



Beszélni kell a problémáról, sokat, és közös megoldásokat kel keresni!

2013. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

amig tanulok, nem fogunk összeköltözni. egyenlőre ő is a szüleinél él.

habár nem tudom, ha befejezem a sulit, hogy lenne tovább.

2013. szept. 10. 12:59
 8/10 A kérdező kommentje:

de hogy vegyem rá, hogy beszéljen?

amúgy néha én is azt érzem, hogy nem is illünk össze, de nem tudom, hogy ezt csak a harag meg a probléma mondatja-e velem, vagy tényleg igy van-e.

2013. szept. 10. 13:02
 9/10 A kérdező kommentje:

mindig azt mondja, hogy hisztizek, pedig csak próbálom elmondani nyugodt hangnemben amit gondolok.

szerintem nem is akarja belátni, hogy nem jó ez igy, csak hallgat. de nyilván ő sem épp a legboldogabb, egy boldog ember nem igy néz ki.

2013. szept. 10. 13:05
 10/10 Zakathol ***** válasza:

Ha ennyire nem tudtok közös nevezőre jutni, kommunikálni egymással, akkor rossz hírem van...ne sok jóra számítsatok. Én már végigjátszottam ezt, de akármennyire is kapaszkodtok egymásba, előbb-utóbb valaki be fog sokallni.

A hogyanra mi nem tudunk tippet adni, mert nem ismerünk se téged, se a partnered...

2013. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!