Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet feléleszteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feléleszteni egy minden szempontból ellaposodott kapcsolatot, ha az egyik fél jól elvan az ellaposodottban is?

Figyelt kérdés

A férjem addig amíg mindene meg van, remekül érzi magát, sőt örül, hogy nem kell strapálnia magát.

Lehet, hogy én vagyok az, aki túl sokat vár egy 10 éve tartó kapcsolattól, de egy kicsit többre vágyok mint a békés egymás mellett élésre.

Halvány lila gőzöm sincs, mit csinálhatnék, hogy kicsit felpezsdüljön a kapcsolatunk.


2015. márc. 30. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Te ismered a párod, hogy mennyire tud változni, hogy akar-e igazán boldog életet, vagy elégedett egy semleges élettel is.

Én boldog szerettem volna lenni, így szakítottam a párommal. Nem akartam lapos hangulatban leélni az életet, hanem az igazi örömre vágytam ami mindig ott van..

ezt neked kell érezned... de úgy gondolom hogy van olyan kapcsolat ami 20 és 30 év után sem laposodik el, nyilván nem meg az örök pezsgés, de a szeretet és öröm meg maradhat.

2015. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad, amíg mindene megvan, nem strapálja magát. Gondold végig, mit kellene megvonni tőle, hogy egy kicsit a te igényeidre is figyeljen.
2015. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelentsd be, hogy jövő héten repülsz Rómába két hétre és nem viszed magaddal. Jót tenne mindkettőtöknek egy kis különlét. Persze magyarázd el neki, hogy mi a bajod és talán elgondolkozik rajta.
2015. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi csak 5 éve vagyunk együtt, de pontosan ugyanezt érzem. Nálunk addig fajult, hogy gondolkodom, hogy ennek vége-e. Mikor felvetettem, hogy romantika sehol és mivel fiatalok vagyunk és nem köt minket semmi össze (nyilván az évek emlékein kívül), úgy tűnt, akkor csattant neki, hogy azért hisztériázom a témában hónapok óta, mert tényleg bajt okoz. Neki piszok kényelmes, hogy itthon rend van, tisztaság és főtt kaja, eg vasalt ing, de nekem a szervusz, kedvesnél valamivel több kell.

Most úgy tűnik, összeszedi magát. Eljutottunk oda, hogy azt érzem, már nincs lépésem, és ez szörnyű. Rettegek, hogy összefutok valakivel, aki több figyelmet szentel nekem és esetleg beleszeretek. Próbáltam szépen mondani, veszekedni, próbáltam elmagyarázni, éreztetni, hogy baj van. Semmi nem segített. Most az utolsó esélynél tartunk. Egy éve még közös jövőről, házasságról, gyerekekről álmodoztam. Lépj, amíg nem késő!

2015. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!