Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért félek belemenni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek belemenni egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Már a sokadik fiú próbálkozik nálam,és ebből a legtöbbet vissza is utasítottam.

Mire oda kerül a sor,hogy lehetne valami, meghátrálok. Miért lehet ez?

Csak kis mértékben vagyok visszahúzódó, így nem hinném hogy ez közrejátszik.

Volt már valaki hasonló helyzetben?Hogy küzdöttétek le?

19/L


2015. jún. 26. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak regen volt kapcsolatod es mar nem tudod h mit kene csinalni :D
2015. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van. én rájöttem hogy engem az zavarna, hogy át kellene szerveznem a napomat. Nem mintha sajnálnám az időt egy lányra aki megérdemli, csak a kis rendem ne boruljon. De minden egyes tétlen percet szivesen rászánnák, csak ez nem így működik. Meg én általában lazábban veszem a dolgot, de valamiért mindenkinek alap hogy sablonos legyen egy kapcsolat, ezen a téren csak én vagyok az akit hülyének lehet nevezni. 18f
2015. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Most is hasonló helyzetben vagyok, de már kifele jövök belőle :) Csak szeretni és szeretve lenni szeretnék de amint lehetőségem lenne rá, megijedek és a csak kifogásokat kezdem el keresgélni.

Ha pedig beleélem magam, diszkréten pofára ejtenek.

Én szerintem még nálad is introvertáltabb vagyok, nagyon nehezen nyílok meg a sok csalódás után és emiatt engem férfiatlannak tekintenek a lányok és emiatt szorongtam is sokat, randikon is.


De eldöntöttem, hogy sutba kell dobnom a szorongást, a félelmet sem szabad magammal hordoznom és a pofára esést hang nélkül kell bírni, mert ha pofára akarnak ejteni, akkor úgyis pofára ejtenek.


Ember tervez, Isten végez, én már ebben a stádiumban járok :)

Igaz, hogy én a nemek harcában nem vagyunk egy térfélen, de mindannyian emberek vagyunk nemtől függetlenül, ugyanolyan érzéseink vannak, ebben közösek vagyunk.


Azt ajánlom vedd fontolóra amit mondtam, de mindig járj nyitott szemmel, görcsösen sosem szabad visszakozni, különben idős korodban unokák helyett a macskák fognak körbevenni :)


Remélem segítettem


Üdv: 18/F

2015. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csingilingg84 ***** válasza:

Köszi harmadik válaszoló^^

Kedves kérdező, én is ilyen vagyok, csak én még a barátaimmal is...:(

2015. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csingilingg84 ***** válasza:
Mármint...hogy a barátaimat is eltaszítom magamtól, amikor már átlépik a magam köré húzott falat...:(
2015. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a barátaimmal nagyon jól elvagyok, sőt fiú barátokkal sincs semmi problémám, de amint párkapcsolatról van szó, elbizonytalanodom..
2015. jún. 30. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!