Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flörtölős, pasizós lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölős, pasizós lányok! Nem nehéz belemenni egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nem riasztó az a tudat, hogy oké, hogy szerelmesek vagytok meg minden, de most egy ideig nem viselkedhettek akárhogy más fiúkkal?

Kort is :)


2015. jan. 22. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki ilyen nem szokott
2015. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van az a fokozat persze, amikor annyira szerelmes vagyok, hogy csak ő van. :)


23/L

2015. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt baratom nem akkor csak o!:) viszont ha nincs akkor siman ;) es most nincs szoval szoktam
2015. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki megfog annyira, hogy feladjam a pasizást, akkor természetesen nem nehéz. :) Csak az ilyen ritka. Nem véletlenül nem volt barátom évek óta, egyszerűen rég találkoztam olyannal akit ne untam volna meg pár hónapon belül. Aki viszont tényleg olyan, annak jár, hogy ne esssen ez nehezemre. :) 23/N
2015. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, olyan pasit válassz aki nem korlátozz. Ezt meg lehet beszélni. Csak aztán te se vess semmit a szemére! Ha tudja, hogy szereted, akkor nem fogja zavarni, hogy kacérkodsz. Ha nem bízik benned akkor felejtős.


Azok a pasik akik ezt nem hagyják amellett csak börtön lesz az életed! Még akkor is, ha te rendes kislány vagy és sosem csalnád meg, ha csak szóbaállsz valakivel azt majd ügykezeli, mintha megcsalnád. Na az ilyet messzire kerüld el!

33

2015. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!