Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 2,5 éve szingliként képes...

2,5 éve szingliként képes leszek még normális párkapcsolatra? Aki évekig volt szingli és teljesen beleszokott abba a szerepkörbe, hogyan sikerült utána újra nyitnia és egy párkapcsolatba belemenni? Sokáig tart levetkőzni a "szingli szerepet"?

Figyelt kérdés

elég csúnyán ért vége 2,5 évvel ezelőtt az első kapcsolatom (majdnem 3 évig tartott), azóta volt egy 3 hónapos futókalandom és ennyi, kész, azóta senki, se szex, se randi, semmi...nagyon magasra tettem a lécet és csakis a nagy szerelmet keresem, nem hiszek az egy éjszakásokban, se a vakrandikban, a "véletlen" találkozásokban viszont annál inkább :) nem, nem vagyok disney princess idióta, abszolút reális szemmel szemlélem a világot, szó sincs ilyenről, viszont néha kiborulok, hogy nekem miért nem jön össze ?!

mindenféle embernek sikerül megtalálnia a szerelmet, nekem miért nem?!

néha eljátszom a gondolattal, hogy van valakim, de akkor hirtelen beijedek, hogy vajon képes lennék újra párkapcsolatban élni?! "befektetni" időt, bizalmat, energiát stb.stb. ?! és mi van, ha megint kudarc lesz és megsérülök...?!

talán kicsit félek szeretni, vagy szeretve lenni, hiszen az kötődéssel jár és utazom a világban, tényleg egy utazó vagyok, ezért én kevésbé kötődöm, ez nem egy letelepedős életforma, legalábbis még nem (23 vagyok)



Aki évekig volt szingli és teljesen beleszokott abba a szerepkörbe, hogyan sikerült utána újra nyitnia és egy párkapcsolatba belemenni? Sokáig tart levetkőzni a "szingli szerepet"?



2014. okt. 30. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
a hideg kazánt is be kell előbb melegíteni, mielőtt teljes gőzzel tüzelnek benne!
2014. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"és mi van, ha megint kudarc lesz és megsérülök...?!"

Szerintem te még félhetsz egy következő csalódástól.

Az egyik barátnőm most jött össze valakivel 3 év szingliség után. Előtte keresgélt, randizott, egy sráccal majdnem összejött és most úgy néz ki egy komoly van neki alakulóban.

2014. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Ha minden esélyt megvonsz magadtól ahogy írtad, akkor rohadt nehéz lesz vaalkit találni. A nagy szerelem is ki kell hogy alakuljon. Ahhoz pedig egy szikra is elég lehet, nem kell a nagy tüzet keresni. Senki sem úgy kezdi, hogy szerelmes, az majd jön.
2014. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!