Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz az ha 15 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az ha 15 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom de már az összes lány ismerősömnek szinte van. Én is szeretnék de várom az igazit, és nem adom be egy könnyen a derekam. Meg a 15 éves srácok nagy része aki megtalál elég éretlen is szerintem, és 16-17 srácokkal szivesebben ismerkednék. Csak azok közül is a legtöbb kihasználja csak a fiatalabb lányokat. Hol találhatnék normális és sportos srácokat akik nem "beképzelt egoista barmok" ?
2015. jún. 28. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
kovács kamilla is 15 éves és volt már barátja nem is egy! akár hol tudsz ismerkedni utca iskola facebook vagy netes tárkereső
2015. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is 15 éves létemre ugyan így vagyok vele. És? Nem gáz. :"D Csak azért meg nem fogok senkivel se járni, mert hogy még nem voltsenkim. Inkább megvárom, hogy olyan jöjjön, aki érdekel is. :)

15/L

2015. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen ultra gáz ,ásd el magad!

ajj nemár! Ne tegyél fel buta kérdéseket.

Miért lenne az?

Gondolj bele jobb lenne egy látszat kapcsolat amit nem is élvezel? Ugye ,hogy nem!

Az előttem író lánynak igaza van ,abban ,hogy türelem! EZ az egyik legnagyobb erény ami embernek lehet a türelem.

Hidd el a "Jőni kell ,még Jőni fog" egy pasi aki szeretni fog ,csak türelem! :)

a Korosztályodról meg tökéletes a leírásod sajnos a mostani 17-18 évet elnem érőknél ez a divat.

2015. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem van egy barátnőm, 19 évesen lett először barátja :D Későn érő tipus volt.
2015. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 vagyok es meg nem volt barátnőm. Ennyi xd 16/F
2015. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, majd lesz, jársz programokra.
2015. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!