Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti megbeszéltek mindent a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbeszéltek mindent a párotokkal, akkor is ha hülyeség és szerintetek nincs igazatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom eléggé antiszoc és nincsenek barátai. Mindig azt mondja hogy csak én vagyok neki senki más. És én egyáltalán nem várom azt hogy én legyek számára az egyetlen viszont most lett egy lány barátja ami engem nagyon zavar, tudom, hogy örülnöm kéne neki hogy van egy barátja, de miért pont egy csaj, akivel lelkizik meg minden, tudom nem szép dolog de belenéztem a facejába és olyan dolgokról is beszélgettek amit nekem el se mondott, és nekem is vannak fiú haverjaim, de ők tényleg csak haverok akikkel néha baromkodunk amúgy meg le se szarjuk egymást, ő viszont nagyon jóba van ezzel a csajjal és kicsit olyan mintha 50/50 % osztoznánk rajta, tudom hogy vele nem szexel, (remélem) de akkor is engem ez irritál. De tudom ha szóba hoznám az lenne hogy örüljek neki hogy talált egy barátot. Nem tudom mit csináljak, teljesen kivagyok már.

16/L


2015. jún. 29. 15:31
 1/2 anonim válasza:

Szia :)

Először is a kérdésedre válaszolva igen, én mindig mindent megbeszélek a párommal, a legkisebb hülyeséget is, még ha már lezártuk a témát, visszamenőleg is ha eszembe jut valami.

Hasonló helyzet volt nálunk a napokban, volt egy nagyon jó lány barátja 3-4 órákat beszélgettek mivel a csaj ott volt eladó, ahol barátom is besegített régebben, ott ismerkedtek meg. A barátságuk annyira jó lett, hogy a csaj hülyeségből úgy köszönt neki hogy: szia bébi...

Én megbeszéltem vele hogy nekem rosszul esik ez, mert az mellett hogy a szerelme vagyok, szerintem egy párkapcsolatban a két félnek legjobb barátoknak is kellene lenniük és én szerettem volna/szeretnék a legjobb lánybarátja lenni.

Az egész sztori elég hosszú és bonyolult, ha írsz privit elmesélhetem, de a legvége az volt, hogy letiltotta a csajt facebookon (nem én kértem tőle, magától találta ki), egy azért, mert szeretné ha köztünk rendben lenne minden, kettő azért mert szeretne a barátom is lenni, nem csak a szerelmem.

Szóval szerintem próbáljátok megbeszélni, azzal léptek csak előre, így csak féltékeny leszel és szakítás lesz a vége!

2015. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen új, ellenkező nemű barátokkal nincsenek jó tapasztalataim.


És igen, mindent megbeszéltem a szerelmemmel, még ilyen jelentéktelen dolgokat is :D Ahogy ő viccesen megfogalmazta: még azt is elmondtuk egymásnak, hogy hány darab mag volt a narancsban amit evett:Ddd

Vigyázz ezzel a lánnyal. A legveszélyesebb, ha lelkileg közel kerülnek egymáshoz.

2015. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!