Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hiszem elszúrtam a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem elszúrtam a kapcsolatomat? Egyébként is el volt szúrva? 17/l

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 9 hónapja vagyunk együtt. Nagyon sokat számítógépezik. Eddig nem zavart, gondoltam csinálja hogy ha akarja, tudom hogy szereti. Én szeretek kimozdulni otthonról, de ez az a nyolc hónap alatt nem nagyon valósult meg. Volt hogy megbeszéltük hogy megyünk moziba, vagy strandra, persze nem lett belőle semmi. Megkérdeztem, hogy ugye eljön az évzárómra, erre meg csak húzta a száját, természetesen nem jött el.

Tegnap úgy éreztem hogy lépnem kell. Megírtam neki (sajnos távkapcsolat), hogy szeretném ha több közös élményünk lenne, többet mozdulnánk ki, mert úgy érzem jót tenne a kapcsolatunknak. Azt válaszolta, hogy mikor menjünk bárhová is, amikor hulla fáradtan érek haza és amikor időnk van, akkor is összebújunk. Aztán miközben írtam neki hirtelen azt mondta hogy megy aludni. Megírtam neki, hogy remélem tudja, hogy ez nagyon rosszul esett. Ma reggel az az üzenet fogadott, hogy szerinte nekem már nincs Rá szükségem és hogy jobb lenne nekem Nélküle. Negyedikén volt a szülinapom. Nem hívott fel. Azt mondta másnap felhív, mert nincs pénze a telefonján. Természetesen másnap sem hívott, azzal az indokkal, hogy kapott egy macskát és amikor meglátta, teljesen kiment a fejéből a hívás.

A történethez hozzá tartozik, hogy már kétszer szakított velem, egyszer a távolság miatt, egyszer pedig, mert egyedül akart lenni.

Mit gondoltok és mit tennétek a helyemben? Kérlek segítsetek, nagyon le vagyok törve.

17/L


2015. júl. 6. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem te szúrtad el. Ahogy nekem lejön eléggé mellőzve vagy ezért jogosan érzed azt, hogy nem törődik veled.

Ha akarod még, vagy szerinted érdemes ezt a kapcsolatot megmenteni akkor hajrá, de ha nem akkor marad a szakítás.

2015. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 N.Hanna válasza:
Nem.Egyálatalán nem te tehetsz erről.Én azt gondolom hogy bármennyire is szereted nem kell erőltetni.Ne hagyd magad! Hagyd hogy ő jelentkezzen.Ha meg nem jelentkezik akkor már nem lehet mit tenni..de a te döntésed!
2015. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szúrtad el, nem a te hibád, ő még inkább a gép-előtt-ülős kapcsolatok híve.

Pár év múlva lehet kinő belőle, de lehet, hogy nem :)

2015. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyémántlány ***** válasza:

Még nagyon nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy egy olyan kapcsolatban maradj évekig, ahol nem becsülnek meg, és ahol nem érzed jól magad.

Ami azt illeti, ehhez mindig is túl fiatal leszel.

Az a szerencse, hogy nem fecséreltél ennél több időt erre a fiúra!

Most majd lesz ideje otthon merengeni, hogy vajon miért szakítottál vele.

2015. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szakítottunk. Azt hiszem túl gyenge vagyok a szakításhoz, mert túlságosan szeretem._. Most újra kedveskedik.
2015. júl. 6. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!