Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

3 hónapja be iratkoztam egy tanfolyamra van egy lány a csoportban akivel elég sokat beszélgetünk bent is meg tanfolyam után is amíg együtt várjuk a buszt.


Van barátja már 4éve járnak egyik nap szomorúnak láttam megkérdeztem, hogy mi a baja és elkezdett panaszkodni a barátjára, hogy sosem fog felnőni és hasonlók mióta beszélgettünk erről állandóan olyan érzésem van mintha rám lenne kattanva reggelente felhív és hasonlók.


Viszont ma teljesen be igazolódott a félelmem órák végén elé jött a barátja 3asban vártuk a buszt szétváltunk.

Rá 2 órára konkrétan rákérdezett, hogy ha ott hagyja a barátját akkor lehetne-e köztünk valami ?! Elég kedves aranyos lány még, ha benne is lennék nem tudok neki biztosra ajánlani éveket a barátja is tökre rendes volt nem tudom, hogy szét ziláljak-e egy kapcsolatot teljesen tanácstalan vagyok, szerintetek mit kéne tennem ? :D 25/F



2015. jún. 18. 13:03
 1/7 Mumusan ***** válasza:
Mert ha nemet mondasz akkor nem hagyja ott?? Érdekes nem?
2015. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy vettem ki, hogy ehhez a feltételhez köti a szakítást :D
2015. jún. 18. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha a lány rád bízná azt a komoly döntést, hogy együtt maradjon-e a párjával (akivel egyértelműen rossz időszakban vannak), vagy szakítson vele. Ez nem normális dolog.

Én a helyedbe megmondanám, hogy ebbe téged ne keverjen bele. Neki kell választania.

És még annyi, hogy nemrég olvastam, hogy ha valaki úgy szeretne bele egy emberbe, hogy közben ott van a párja, akkor biztos, hogy a másodikat választaná. Ha igazán szeretné a párját, nem keresett volna mást.

Szerintem ez a lány esetében is igaz. Mi az, hogy azt mondja, hogy ha szakítanának, akkor már veled lenne?!

2015. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mumusan ***** válasza:
Pótlékként belekerülni egy kapcsolatba nem lehet olyan jó. Ha nem működik neki a sráccal, akkor szakítson. Én a helyedben kivárnék. Ha elhagyja akkor is, hogy nincs helyette egy másik, ergo nem biztos hogy összejöttök, akkor érdemes gondolkodni egy közös kapcsolaton. De ha arra számít, hogy te majd ott leszel, így semmi kockázat nélkül beleugorhat egy másik kapcsolatba, akkor te leszel a pótlék.
2015. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tetszik a lány? Akkor kapj az alkalmon, ő már döntött és jelezte feléd. Viszont légy óvatos, mert egy bizonytalan időszak jön ha magában nem zárta le, vagy az érzelmek visszahúzzák. Ha meg elkezd játszadozni, visszatáncolni, újra ágyba bújni az exével, akkor azonnal és végérvényesen felejtős.

Igazából az itt a kérdés, hogy benne mennyire zsákutca a jelenlegi kapcsolata. Lehet, hogy ő is, mint sokan mások, egyezerűen csak nem képes egyedül maradni, de most itt vagy te, hogy szünet nélkül lépjen. A többi meg idővel kiderül.

Hajrá!

2015. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen én is azon gondolkoztam, hogy valami kapcsolat függő szerűség lehet. Nem attól tartok, hogy ő táncolna ki a dologból hanem, hogy én... Jó is lenne most valaki meg nem is, azt nem tudom még most mondani, hogy szeretem, kedvelem, aranyos és szép, de nem akarom átverni vagy megbántani.
2015. jún. 19. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, ha a barátjával csak szenvednek akkor szakítson vele, ti barátok maradtok, egyből nem fogja tudni elfelejteni. Ha beleképzelem magam egy ilyen helyzetbe ( 21 éves lány vagyok) akkor azért "is" jó lennél, hogy ott legyél mellettem és ne kelljen egyedül megszenvednem a szakítást, de nyilvánvalóan, ha téged választ akkor szimpatikus vagy neki.


Sok ilyen van egyébként, hogy adott egy kapcsolat, amiben a két fél már kevésbé szereti egymást, egymás elhanyagolása stb és az egyik fél elkezd másokkal beszélgetni, a lány pl talál egy fiút, aki kedves aranyos vele, akkor megkedveli a fiút a végén már nem is érdekli a barátja, inkább lenne azzal a fiúval.

Viszont, sajnos volt már részem hasonlóban, meg volt a szíktás utána természetesen szenvedtem eleget egyedül, mivel azzal a sráccal mégsem lett semmi.

Legsebezhetőbbek ilyenkor az emberek, mikor más jobban törődik velük, normális, ha az iránt érdeklődik az ember, aki kedves vele és törődik vele, érdekli mi van vele.


Barátja biztos elhanyagolja, nem tudom a részleteket mennyire osztotta meg veled, hogy mi a gond a kapcsolatában?

Nehéz kilépni egy komolyabb kapcsolatból.

Nehéz megmondani, hogy a lánynak, mi a szándéka, több dologra is tudok gondolni.

na mind1 remélem azért segítettem. :D

2015. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!