Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyed? Mit akar? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyed? Mit akar? Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés
Van egy fiú... 22 éves, először kölcsönösen bejöttünk egymásnak, de az én részemről szerelem lett belőle.. nagyon kedves, aranyos srác, meg tud nevettetni.. és nagyon sokszor vigasztalt már amikor sírtam.. és kötekedni szokott mindig, bökdös, meg csipked, meg csikiz, mint egy kisgyerek:3 úgy voltunk, mintha együtt lennénk, csók, meg összebújva fekvés, puszik, ölelések, de kimondva mégsem voltunk együtt.. most viszont néhany rosszakarónk nagyon bekavart... a fiút rendőrséggel fenyegették meg.. azt mondta, ebből sosem lesz kapcsolat, utána meg azt, hogy esetleg ha betöltöm 14-et, amihet 2 hónap kell... de rákérdeztem, és csak kedvel... többet érez, mint barátság, de csak kedvel... most mi lesz ebből? Én mit tudok tenni a dologët? Segítsetek kérlek:c idióták kíméljenek, nem csak lefektetni akar
2015. júl. 11. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
szerintem ebből semmi ne legyen. 8 év nagyon nagyon sok! Sőőt... 9. Nem, ez így nem oké. Persze ez csak az én véleményem... Éretlen vagy hozzá ez biztos... Fogalmam sincs a szándékairól, de nem teljesen tiszta az biztos.
2015. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
13 vagy, ő 22. Valami lelki sérült leeht, ha össze ilyenekbe belemegy egy kislánnyal.
2015. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

LE lehet róla szállni, mondtam, hogy értelmetlen nyomorék emberek hagyjanak! Nem lelki sérült, nincsenek hátsó szándékai, UGYAN OLYAN NORMÁLIS EMBER, MINT BÁRKI MÁS! Nehéz felfogni, hogy nem csak szexmániás köcsögök léteznek?

És lécci a kérdésre válaszoljatok, nem a fiúról kértem véleményt

2015. júl. 11. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Én vagyok a nyomorék? Olvasd már el, milyen emberről írtál! ;)
2015. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz mérges.... De szerintem fiúként jobban megértem a többi fiút. 17 éves vagyok. A fiatalabb lányok jönnek be, ezt nem tagadom, de egyben az érettek is... sajnos elég nehéz ilyet találni. Nem azt mondom hogy nagyon szexelni akarok, de egy normális hosszan tartó kapcsolatra vágyom amiben igen, a szex is beletartozik mint egy egészséges kapcsolatban. És nem hiszem hogy 22 évesen ez gyengülne.. sőőőt... 22 évesen már egy stabil kapcsolatban akarok élni egy érett nővel. És szerintem nincs fiú aki hátsó szándék nélkül nem úgy viselkedne. A második válaszolónak is van igaza, lehet lelki sérült igen.

Nem foglak arra bátorítani hogy gyere össze vele mert nagyon nagyon rossz ötletnek tartom. Ez a véleményem... A kérdés úgy szól: mit tegyél, mit akar és mi lehet ebből...

itt a válasz: Hagyd a fiút meg barátnak. Mit akar: rejtély... de nem tudom tudni akarom-e. És mi lehet ebből? Semmi jó... hidd el.


Bocsi a hosszú válaszért. 1-es voltam!

2015. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös megírta a tutit!:D Ha egy tízessel többek lennétek akkor nem lenne ennyire gáz, de te még nagyon éretlen vagy egy 22 éveshez....... szerintem.
2015. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!